Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange na blackberry 10 OS


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Mój Orange na blackberry 10 OS

Posiadam usługi mobilne w orange, a nie mogę doczekać się wersji aplikacji Mój Orange na BB 10 OS. Od zawsze używam, i myślę, że nie jestem sam, smartfonów blackberry i uważam je za znacznie bardziej bezpieczniejsze niż te z androidem. Warto pomyśleć o zrobieniu tej aplikacji na ten system. Miło byłoby.

4 ODPOW. 4

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 42
  • 1

Mój Orange na blackberry 10 OS

Ale po co? BB 10 OS jest martwy. Samo Blackberry powiedziało, że nie będzie rozwijać systemu i wypuszczać z nim kolejnych słuchawek, więc jaki ma sens tworzenie aplikacji na system (swoją drogą świetny) który nieżyje i jego użytkowników można w tej chwili pewnie policzyć na palcach.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Mój Orange na blackberry 10 OS

W pewnm sensie masz rację. Jednakowoż są inne również przdatne, prznajmniej jeśli chodzi o mnie, aplikacje na BB10, że wspomnę tu choćby nawigację Yanosik, Mobilet czy też WhatsApp (choć ten ostatni miał być już nieobsługiwany bodaj po 2016 roku, a wypuszczono aktualizację). Poza tym Orange do dziś posiada w ofercie usługę BIS, co chyba też świadczy o poważnym podejściu do sprawy.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 42
  • 1

Mój Orange na blackberry 10 OS

Zwróć uwagę, że napisanie takiej aplikacji wiązało by się z kosztami. A że system jest bardzo mało popularny, to i programistów mało, a więc i drogo 🙂

Sam wspomniałeś, że wielcy odchodzą od BB10OS. Jeśli dobrze pamiętam, FB już nie działa, Whatsap też miał przestać, nie wiem jak jest stan na dzisiaj. Być może zanim ta aplikacja by powstała już sam przestaniesz korzystać z BB10 😛

 

A próbowałeś uruchomić aplikację androidową?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Mój Orange na blackberry 10 OS

Mam świadomość, że niesie to za sobą określone koszty. Oczywiście, że to zrobiłem. Niestety, nie system jej przyjąć. W przeciwieństwie do np. Androidowej aplikacji od Rossmana, ale i paru innych. Ale dzięki za zainteresowanie się tematem. Pozdrawiam.