Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange Konto z usługami łączonymi

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange Konto z usługami łączonymi

@Misiek62, wiesz, że za podrabianie w szkole była pała? Kliknij tak https://www.orange.pl/twojekonto/logowanie i przecież też masz Orange Love, więc nie na pierwszy pakiet, tylko na drugi zjedź w dół i Pokaż. Pierwszy jest z błędem, zgłaszanym wielokrotnie, a jak widzisz grafikę, jest taka sama u mnie i u Ciebie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Mój Orange Konto z usługami łączonymi

wiem, wiem, @Anonim  ale liczyłem na to, że link odpowiednio zinterpretuje fakt, że na zakładce obok byłem zalogowany do NMO.

 

Poza tym ten u góry "nazywa się" współdzielone... 

 

To co mam dla telefonu, to widziałem.

Ech, przy TV też mi nic nie wyświetla.

 

Czyli NMO tak na prawdę, nadal jest tylko dla ofert telefonicznych, abonamentowych.

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange Konto z usługami łączonymi

@Misiek62, cierpliwie zaczekaj, bo coś nie bardzo mi się widzi. Współdzielone - jest wewnętrzny błąd komponentu. Sprawdzam, co napisałeś.

@Misiek62, 1 - NMO - https://www.orange.pl/twojekonto/logowanie
2 - https://www.orange.pl/moj-orange/uslugi-pakietowe klikasz w pozycji pierwszej, czyli w Umowy, urządzenia i usługi dodatkowe w przycisk Pokaż, ale postępuj, jak na obrazku.

Umowy.JPG


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Mój Orange Konto z usługami łączonymi

@Anonim  mam tak samo, dostęp do usług dla telefonu komórkowego, dla innych usług, z puli stacjonarnych (internet, tv, telefon voip) nic nie ma.

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange Konto z usługami łączonymi

Dziwne, a jak Ci pokażę cały screen, to też nic u Ciebie, jak u mnie? Ta pierwsza komórka zamazana jest z OL, a Ty coś pisałeś o tv. Poza tym, trochę się ładują najpierw jeden kwadrat, potem trzy kwadraty i jeden na końcu.

2018-01-02 pak.png


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 42
  • 1

Mój Orange Konto z usługami łączonymi

Nie ten przycisk. Kliknij w ten zaznaczony na screenie:

uslugi_dodatkowe.jpg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Mój Orange Konto z usługami łączonymi

Wszystko fajnie panowie ( @aarek i @Anonim ) chyba nie zakładacie, że nie umiem czytać i nie klikam wszystkiego co uznam, że powinno dać jakiś wynik - dla sprawdzenia - zanim napiszę.
Czasem zapominam, że na samym początku była mowa, że Nowe Mój Orange (na początkowym etapie), dedykowane jest tylko dla usług mobilnych, a nawet w testach beta było tylko dla wybranych ofert.... Podobnie muszę przyznać, że nie zwracałem uwagi na opis przy tym pierwszym zarządzaniu, że dotyczy "usług wspólnych". Pewnie pojawia się tam coś, gdy ktoś ma kilka numerów w ramach jednego abonamentu i mają współdzielone minuty/Gb transferu... 

Wracając do tego co mam ja... przy rozwinięciu usług stacjonarnych, czyli TV Orange, telefon stacjonarny VOIP, Neostrada, tam pomimo naciśnięcia "zarządzaj" żadna usługa/pakiet się nie pojawia, a choćby na przykładzie TV, pakiet jakiś mam. Podkreślam raz jeszcze.... rozumiem, trzeba sobie przypominać, NMO jeszcze nie obsługuje stacjonarnych.... ale, tak na marginesie, dlaczego gdy się zalogowałem na takie usługi do starego MO to mnie chciało zmigrować - jak pisałem w temacie dotyczących wyłączonego Orange Cloude?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 42
  • 1

Mój Orange Konto z usługami łączonymi

Nie. Po prostu miejsce do zarządzania usługami dodatkowymi od czasu wyjścia NMO zdążyło się już zmienić, więc myślałem, że może to spowodowało zmieszanie.

 

NMO obsługuje już usługi stacjonarne, jednak nie ma w obecnej chwili możliwości zarządzania usługami dodatkowymi na usługach stacjonarnych.

 

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange Konto z usługami łączonymi

@aarek, nie wiem, czy dosyć dobrze śledzisz wpisy w różnych tematach forum. Zakładam, że tak, więc nawet gdy porównasz swój screen z moim, to zapewne zauważyłeś pewne różnice w tej układance. Tam, gdzie ty przyciskasz, ja też tak czynię i problem raczej leży w usługach, które się posiada. Poza tym, nie wszyscy zostali zmigrowani, a niektórzy też mieli dużo wcześniej zaproszenie do testowania bety. Gdybym posiadał takie usługi, jak @Misiek62, to być może działanie na koncie inaczej by wyglądało. Ja np. nie mam dodatkowych pakietów i ten fakt jest mi oznajmiany. @Misiek62 ma i jest problem, który przez przycisk Zgłoś błąd można do skutku inicjować.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 42
  • 1

Mój Orange Konto z usługami łączonymi

Sorry @Anonim ale po lekturze twojego postu zgubiłem się i nie rozumiem gdzie leży problem 😕 Czy jest to brak możliwości zarządzania usługami dodatkowymi czy może to, że nie pokazują się usługi dodatkowe?