Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój ORANGE - Serwis Niedostępny


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Mój ORANGE - Serwis Niedostępny

Piszę tutaj bo już nie wiem do kogo mam się z tym zwrócić 😞

Od chwili kiedy wszedł wspaniały Nowy Mój Orange mam po zalogowaniu na stronie www cały czas informację "Serwis chwilowo niedostępny"  Na telefonie aplikacja działa normalnie ale niestety z aplikacji telefonu nie wszystko da się zrobić.

Zgłoszenia nic nie dają bo zgłaszałem sprawę już kilkukrotnie począwszy od marca aż do dziś kiedy kolejny już raz zapłaciłem tym razem 9 zł za połączenie z BOK i oczywiście nic nie załatwiłem - 2 razy niekompetentna pani która wreszcie przełączyła mnie do technika, który się rozłączył w trakcie rozmowy....  i mnóstwo muzyki podczas oczekiwania - swoją drogą super pomysł na okradanie stałego klienta !

Może ktoś mi podpowie gdzie należy się udać żeby tą sprawę załatwić ? Dzwonić już nie będę bo ma dosyć wydawania kasy na słuchanie automatu lub bezproduktywną kolejną rozmowę .....

Poniżej zdjęcie Nowego Mój Orange jakie mam od początku tych wspaniałych zmianorange.gif

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2864
  • 7296
  • 191

Mój ORANGE - Serwis Niedostępny

Tak dzieje się też na innych przeglądarkach ? Ciastka czyściłeś ?


Pracuję w Orange
  • 1152
  • 8671
  • 23

Mój ORANGE - Serwis Niedostępny

@zomol spróbuj, proszę, zalogować się do Nowego Mój Orange. Możliwe, że problem już nie występuje 🙂

Daj znać czy jest ok.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Mój ORANGE - Serwis Niedostępny

Rozwiązałem problem chociaż zupełnie przypadkiem i trochę nietypowo 🙂

Nie pomagają czyszczenia przeglądarki itp. bo okazało się, że system wywala błąd na wszystkich urządzeniach w domu zalogowanych przez sieć wifi 5 Ghz (na 2,4 GHz działa normalnie) - przy czym na starym Mój Orange na 5 Ghz wszystko chodziło super. Obydwie częstotliwości pochodzą z tego samego routera i "wszystko inne" działa na 5 Ghz z wyjątkiem Nowego Mój Orange do którego specjalnie trzeba przełączać na sieć wifi 2,4 Ghz