Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Nowy Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Mój Nowy Orange

@velyaro , przemilczę moje myśli, chociażby dlatego, iż ktoś znów posądzi o teorie spiskowe. Co doświadczysz, to Twoje i niech tak zostanie Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Mój Nowy Orange

@velyaro 

Zielona kropka przy ludziku pojawia mi się tylko w Nowym Mój Orange 😉

Mam dwa konta ( dla dwóch numerów - jedno jest w Starym gdzie kropki przy ludziku brak 😉 )


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Mój Nowy Orange

@velyaro, to super że masz obecnie dostęp. W chwili obecnej mamy zarejestrowany problem, który dotyczy trochę bardziej zaawansowanej czynności do zrobienia. Przez co będzie zapewne potrzeba większej ilości czasu. Jakby coś się działo to pisz, a będziemy sprawdzać jaki status ma zgłoszenie, które jest zapisane z tą większą czynnością do wykonania. Zapewne jak informatycy uporają się, to ponownie zobaczysz opcje przejścia do Nowego Mój Orange i przejdzie wszystko sprawnie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 96
  • 0

Mój Nowy Orange


@wscieklaewkanapisał(-a)

@velyaro 

Zielona kropka przy ludziku pojawia mi się tylko w Nowym Mój Orange 😉

Mam dwa konta ( dla dwóch numerów - jedno jest w Starym gdzie kropki przy ludziku brak 😉 )


@wscieklaewka zainicjowała w dużym stopniu proces, który doprowadził do rozwiązania problemu. Choć jak rozumiem, jeszcze nie do końca Informatycy Orange okiełznali temat. A tę zieloną szarfę można przydzielić jednej osobie. Panowie zrozumieją 🙂

@Wojciech dziękuję za ingerencję wewnątrz. Jestem pewny że bez niej mój dostęp do konta nadal byłby zablokowany.

@Anonim - dzięki za wspólne próby ogarnięcia problemu. Myślę, że jest sporo słuszności w Twoich podejrzeniach co do praktyk stosowanych przez Usługodawców, ale czy my mamy na to jakiś wpływ? 😉

 

Hmmm ,dlaczego tak późno trafiłem na NaszOrange.pl :), ale lepiej późno niż jeszcze później.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Mój Nowy Orange

Witaj @velyaro 

Tak mi ta zielona kropka nie dawała spokoju, że musiałam w nocy wstać i dokładnie pomalutku wleźć w konta coby  jej się przyjrzeć 🙂

Teraz przyszedł czas na otwarcie  Dor..o  i z wielkim hukiem zainicjować  go sobie Emotikon: Język

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Mój Nowy Orange

Czyżby szampan do śniadania?! No ale dzisiaj to szczególnie należy ci się, podwójnie 😄

A tak przy okazji - oglądaliście serial "Counterpart"? Tam są 2 światy, równoległe, prawie takie same ale jednak inne, jak MO i NMO 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 96
  • 0

Mój Nowy Orange


@Wojciechnapisał(-a)

@velyaro, to super że masz obecnie dostęp. W chwili obecnej mamy zarejestrowany problem, który dotyczy trochę bardziej zaawansowanej czynności do zrobienia. Przez co będzie zapewne potrzeba większej ilości czasu. Jakby coś się działo to pisz, a będziemy sprawdzać jaki status ma zgłoszenie, które jest zapisane z tą większą czynnością do wykonania. Zapewne jak informatycy uporają się, to ponownie zobaczysz opcje przejścia do Nowego Mój Orange i przejdzie wszystko sprawnie.


@Wojciech rozumiem, że ta zaawansowana czynność dotyczy nadal mojego zgłoszenia? Na ten moment mam otwartą furtkę do mojego konta, ale do pełni szczęścia trzeba jeszcze chwilę poczekać? 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Mój Nowy Orange

Tak, dotyczy Twojego zgłoszenia również. Niestety trzeba będzie poczekać. Nie chcę straszyć, ale obecnie termin jest do końca miesiąca. Zapewne dlatego udostępniony został dostęp do starego.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 96
  • 0

Mój Nowy Orange


@Wojciechnapisał(-a)

Tak, dotyczy Twojego zgłoszenia również. Niestety trzeba będzie poczekać. Nie chcę straszyć, ale obecnie termin jest do końca miesiąca. Zapewne dlatego udostępniony został dostęp do starego.


Dzięki serdeczne. Czekam zatem do końca miesiąca, ale już ze znacznie lepszym samopoczuciem. Wiem że coś się dzieje 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Mój Nowy Orange

I ja też poczekam z Wami @velyaro  i @Wojciech  tyle że koniec miesiąca przypada 31 marca  do tego wszystkiego to  będzie  niedziela przecież Emotikon: zakłopotany

Już się boję 😞