Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Logowanie do aplikacji Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

Logowanie do aplikacji Mój Orange

  • Mam kartę SIM Orange i nie łączę się z Internetem przez Wi-Fi a kiedy aktywuje aplikacje Mój Orange za każdym razem muszę wprowadzać mój nr telefonu i kod otrzymany SMS - jak zrobić żeby wchodzić bezpośrednio.

 

______________

* Temat przeniesiono z działu Na kartę – moderator Kinga

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Logowanie do aplikacji Mój Orange

@Dc1 po aktualizacji aplikacji do wersji 5.12 trzeba pierwszy raz zalogować się numerem telefonu. To jest taki szybki, ale nie pełny dostęp do konta swojego numeru. Następnie trzeba wybrać logowanie pełne przez adres e-mail. Jeżelj nie masz założonego konta na adres e-mail, to najpierw wejdź na stronę Orange przez przeglądarkę i załóż konto na e-mail, a następnie tymi danymi zaloguj się w apce.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Logowanie do aplikacji Mój Orange

@Dc1 jaka masz wersje aplikacji? Przy logowaniu wybierz pelną wersje logowania oraz zaznacz zeby Cie nie wylogowywalo. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Logowanie do aplikacji Mój Orange

@Dc1 po aktualizacji aplikacji do wersji 5.12 trzeba pierwszy raz zalogować się numerem telefonu. To jest taki szybki, ale nie pełny dostęp do konta swojego numeru. Następnie trzeba wybrać logowanie pełne przez adres e-mail. Jeżelj nie masz założonego konta na adres e-mail, to najpierw wejdź na stronę Orange przez przeglądarkę i załóż konto na e-mail, a następnie tymi danymi zaloguj się w apce.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

Logowanie do aplikacji Mój Orange

Serdecznie dziękuję pozdrawiam 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Logowanie do aplikacji Mój Orange

@Dc1 rozumiem, że pokazałeś już sobie z problem? Jak by były pytania, to zapraszam na forum NO.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

Logowanie do aplikacji Mój Orange

Tak poradziłem dziękuję