Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Komunikat o zatrzymanej aplikacji

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Komunikat o zatrzymanej aplikacji

► Wątek został wyodrębniony z tematu Mój Orange 4.1.2 - Moderator Wiktor ◄

 

U mnie jest tak jak poniżej.

Screenshot_2018-02-07-09-44-36.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

Komunikat o zatrzymanej aplikacji


vdsl2 napisał:
(...) jest tak samo, jak pokazywałem wcześniej. (...)

W naszej dyskusji pokazywałeś i crash, i komunikat o błędzie. Ale rozumiem, że widać w takiej sytuacji komunikat o błędzie :). Tak właśnie powinno to wyglądać.

 

Crash przedstawiony na screenie przekażę do twórców apki.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Komunikat o zatrzymanej aplikacji

@Anonim, powodem zatrzymania appki u Ciebie nie jest przypadkiem brak usług Orange? Masz, czy nie masz?


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

Komunikat o zatrzymanej aplikacji

Podejrzewam @Anonim, że tak właśnie jest... Ale nie zaszkodzi użyć przycisku RAPORT. Dzięki temu programiści będą wiedzieć, jakie dokładnie okoliczności skłoniły apkę do tak brutalnego komunikatu ;-).

(Zawsze to lepiej, gdy przy próbie logowania do konta nieistniejącej usługi zwracany jest stosowny komunikat).

Anonim

Nie dotyczy

Komunikat o zatrzymanej aplikacji

@AnonimOczywiście że już nie mam usług w Orange a przy nowym wersji  mogę tylko zgłosić błąd Raport a na starszej jest info 

Screenshot_2018-02-07-10-39-14.png


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

Komunikat o zatrzymanej aplikacji

Bardzo słuszna uwaga @Anonim! 🙂

Rozumiem, że w wersji 4.1.2 (jak i w wersji starszej) próbowałeś zalogować się na konto usług stacjonarnych, tak?

Anonim

Nie dotyczy

Komunikat o zatrzymanej aplikacji

@Anonim, no to wyjaśnia wszystko. Tak, jak przypuszczał @Wiktor, nie jesteś zaangażowany w żaden "projekt", więc nie ma o co kruszyć kopii.

Anonim

Nie dotyczy

Komunikat o zatrzymanej aplikacji

@WiktorOczywiście że Tak, to chyba też nie powinienem mieć tez dostępu przez www ale mam.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

Komunikat o zatrzymanej aplikacji


vdsl2 napisał:
Oczywiście że Tak (...)

OK. To w takim razie pozwolisz, że "wykorzystam Cię" i poproszę o zrobienie jeszcze jednego testu: spróbuj zalogować się do apki w trybie 'Szybkiego podglądu' przy połączeniu z netem przez komórkową transmisję danych. Wiem, masz nr w innej sieci... Ale chcę się przekonać, jak apka zachowuje się w takiej sytuacji: czy też będzie crashować, czy może poda stosowny komunikat?

 

chyba też nie powinienem mieć tez dostępu przez www ale mam.

Dostęp do konta na www (bez usługi) będziesz mieć jeszcze przez jakiś czas (ok. 30 dni). Tyle trwa zwykle jego dezaktywacja; już po tym, jak usługa przestała być świadczona.

Anonim

Nie dotyczy

Komunikat o zatrzymanej aplikacji

@Wiktor Wiec zrobiłem, test na starszej i nowej wersji przy włączonych danych pakietowych jest tak samo, jak pokazywałem wcześniej. To samo jest na karcie Orange.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10928
  • 150

Komunikat o zatrzymanej aplikacji


vdsl2 napisał:
(...) jest tak samo, jak pokazywałem wcześniej. (...)

W naszej dyskusji pokazywałeś i crash, i komunikat o błędzie. Ale rozumiem, że widać w takiej sytuacji komunikat o błędzie :). Tak właśnie powinno to wyglądać.

 

Crash przedstawiony na screenie przekażę do twórców apki.