Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Komunikat o błędzie wczytywania (wersja apki 4.14)

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Komunikat o błędzie wczytywania (wersja apki 4.14)

► Wątek został wyodrębniony z tematu Prace planowane na Mój Orange - Moderator Wiktor ◄

 

Czy wersja 4.14 powinna normalnie działać? Pytam, bo u mnie nie pokazuje stanu konta, płatności i daje też komunikat "Błąd wczytywania...". Za to pokazuje "Ponad abonament" i wykorzystanie internetu oraz oczywiście na kolorowo "niedopłatę" ostatniej faktury, którą zawyżyli i którą korygowałem z konsultantem 😉

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Komunikat o błędzie wczytywania (wersja apki 4.14)

@bluesmanniak ,w pogaduchach to powiedziałem i potwierdzę tutaj -  4.14 śmiga, aż miło.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Komunikat o błędzie wczytywania (wersja apki 4.14)

@bluesmanniak ,w pogaduchach to powiedziałem i potwierdzę tutaj -  4.14 śmiga, aż miło.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Komunikat o błędzie wczytywania (wersja apki 4.14)

U mnie bez zmian, czyli nie widać pewnych danych i komunikat o błędzie wczytywania. Może cos mi w telefonie się źle zapisało jeszcze przed aktualizacją do 4.14 a może jestem w systemie w stanie zawieszonym w związku z przejściem na 6-miesięczne przedłużenie Love...

Anonim

Nie dotyczy

Komunikat o błędzie wczytywania (wersja apki 4.14)

@bluesmanniak , ja bym na Twoim miejscu nie tolerował "stanu zawieszenia", tylko drążył temat chociażby na czacie. Masz jeszcze do dyspozycji Zgłoś błąd na swoim koncie i każdy przypadek z osobna oznaczać do zgłoszenia. Może jest jakiś błąd w Twojej kartotece?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Komunikat o błędzie wczytywania (wersja apki 4.14)

Czekam na fakturę z korektą którą uzgodniłem na chacie a podejrzewam najgorsze, bo cały czas mam (w tej app 4.14), że mam niedopłatę. Będzie wojna, i wcale nie mówię o wyborach 13-go 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Komunikat o błędzie wczytywania (wersja apki 4.14)

Faktury jeszcze nie ma, za to MO pokazuje od półtora miesiąca tak jak widać poniżej, chociaż wszedłem w 6-miesięczny okres przedłużenia umowy i chyba(?) powinienem płacić jak dotychczas, czyli poniżej 100zł:

Love_czas-nieokreslony.jpg

 

Anonim

Nie dotyczy

Komunikat o błędzie wczytywania (wersja apki 4.14)

To zależy wszystko od tego, co masz dokładnie napisane w umowie. Promocje mają swój żywot oddzielnie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Komunikat o błędzie wczytywania (wersja apki 4.14)

Ależ ja wiem co mam w umowie - automatyczne przedłużenie na kolejnych 6 miesięcy 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Komunikat o błędzie wczytywania (wersja apki 4.14)

@bluesmanniak , spojrzałem na trzy wsteczne umowy i chociaż w zdaniach dotyczących przedłużania występują różnice w sformułowaniach, to jednak generalnie opłaty są określone jak w promocjach, o ile nie wyrażę innej woli. Jeżeli więc tak masz, to samo się nie naprawi. Trzeba to wyjaśnić Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Komunikat o błędzie wczytywania (wersja apki 4.14)

Dzisiaj appka ruszyła, sama, nic nie zmieniałem, nie aktualizowałem. Widocznie na tyle poprawili moje dane w systemie, że appka potrafi je wreszcie przeczytać 😉 Szkoda, że nie ma tam takiej szerokiej gamy informacji jak w MO...