Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karta płatnicza w mój orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Karta płatnicza w mój orange

@j131  3 sim do 3 routerów i 1 do smartfona 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Karta płatnicza w mój orange


@Januszbbanapisał(-a)

@j131  3 sim do 3 routerów i 1 do smartfona 


Całkowicie bez sensu, gdyby mnie ktoś o to spytał.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Karta płatnicza w mój orange

@j131 Niepotrzebny mi jednak ten  flex tam pakiety są podobne jak w orange free czyli  30 zł 30 gb a na tym mi zależy a  co karty płatniczej to sobie dam spokój obecnie jak wprowadzą to w apce to w tedy skorzystam 

 

temat był już poruszany ja tak muszę mieć i nie może być inaczej niestety.

 

___________

* Scalono wpisy - Wiktor


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Karta płatnicza w mój orange


@Januszbbanapisał(-a)

@j131  temat był już poruszany ja tak muszę mieć i nie może być inaczej niestety.


Nie, ty tak chcesz mieć. I nie, nigdy nie napisałeś dlaczego.

Ani Cię do Flex nie namawiam, ani nie próbuję zniechęcić do pomysłu obsługi jednej lokalizacji czterema dostępami do mobilnego internetu, po prostu uważam że to abstrakcyjnie drogie rozwiązanie problemu który sam sobie stworzyłeś.

 

PS. Jedna lokalizacja = jeden LAN + jeden (porządny) ruter + jeden dostęp do internetu IoT. To jest sensowne rozwiązanie. Chyba że lokalizacja obejmuje kilka hektarów pól i lasów.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Karta płatnicza w mój orange


@j131napisał(-a)

@Januszbba 

Karta którą migrujesz do Flex musi w momencie rejestracji być fizycznie w urządzeniu na którym jest aplikacja Flex. Zdalnie tego nie zrobisz. Po aktywacji/migracji kartę można przełożyć. (...)


@j131 małe sprostowanie, często sam robiłem, nie musi być karta SIM fizycznie w tym samym urządzeniu co apka. Spokojnie działa na różnych i często nawet po migracji nie trzeba restartować urządzenia, ale jest zalecane.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Karta płatnicza w mój orange


@j131napisał(-a)

@Januszbbanapisał(-a)

@j131  temat był już poruszany ja tak muszę mieć i nie może być inaczej niestety.


Nie, ty tak chcesz mieć. I nie, nigdy nie napisałeś dlaczego.

Ani Cię do Flex nie namawiam, ani nie próbuję zniechęcić do pomysłu obsługi jednej lokalizacji czterema dostępami do mobilnego internetu, po prostu uważam że to abstrakcyjnie drogie rozwiązanie problemu który sam sobie stworzyłeś.


I tu popieram @j131. Przy FLEX można koszty obniżyć przynajmniej o połowę, a używając oferty Rodzina FLEX, można jeszcze obniżyć.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Karta płatnicza w mój orange


@ketrasaArturnapisał(-a)

...

@j131 małe sprostowanie, często sam robiłem, nie musi być karta SIM fizycznie w tym samym urządzeniu co apka. Spokojnie działa na różnych i często nawet po migracji nie trzeba restartować urządzenia, ale jest zalecane.

Na pewno? W apce napisali że musi... Ale skoro sprawdzałeś i nie musi to pewnie jest po prostu nieścisłość w opisie. Osobiście nie sprawdzałem migracji numerów więc tylko powtórzyłem to co wyczytałem, skoro sprawdzałeś to dzięki za sprostowanie, dobrze wiedzieć.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Karta płatnicza w mój orange

@j131 nawet nie wiedziałem, że tak jest w opisie. Karta SIM jest w Nokii 1600, apka w Xiaomi i migracja przebiega bezproblemowo. Kilka razy tak robiłem i nigdy nie było problemu z migracja. Sprawdzone 👍🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Karta płatnicza w mój orange

@j131  90 zł za 3 routery no jest drogo ale co zrobić nie mam wyjścia 1 router 3 kamer nie uciągnie nawet mając tylko 1 punkt dostępu gdybym miał swiatłowód byłoby inaczej a mobilny internet to jest poprostu dramat ale jestem na razie skazany na niego.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Karta płatnicza w mój orange

@Januszbba 

Zamiast wydawać mało na dużo badziewia trzeba było wydać dużo na jeden porządny ruter, zainwestować w antenę kierunkową i zrobić wszystko żeby poprawnie zintegrować cały LAN w lokalizacji. Argumentu że "jeden ruter trzech kamer nie uciągnie a jedną owszem" nie kupuję. Zresztą skąd to możesz wiedzieć, skoro nawet tych trzech kamer nie udało Ci się w jednej sieci umieścić?