Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Historia doładowań i wykaz połączeń


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Historia doładowań i wykaz połączeń

Witam . Po pierwsze w historii doładowań nie wyświetla ostatniego doładowania 10zl które było o 2.33 a w wykazie połączeń niemam sms ktore dostalam i wyslalam zeby dokupic intetnet za 5zł mam tylko (połączenie czy zakup ) o godzinie 8.50.50 zamów z Orange -kontent zakup 6.15zl nie wiem co to jest i skąd się wzięło czemu pobralo mi 6.15 nie wiem czy wystarczająco dobrze opisałam problem
11 ODPOW. 11

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2885
  • 7376
  • 192

Historia doładowań i wykaz połączeń

Historia doładowań aktualizuje się z opóźnieniem. Nie pomyliłaś nr, na jaki wysłałaś sms ?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3300
  • 7852
  • 145

Historia doładowań i wykaz połączeń

Jaki pakiet dokładnie chcesz kupić? Wysyłałaś ostatnio jakieś SMSy na numery skrócone? Ile wyświetla pod kodem *124*# 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1057
  • 73

Historia doładowań i wykaz połączeń

Doładowanie zapewne się pokaże, tylko trzeba czasu. Maksymalnie do 24 godzin. W wykaznie połączeń są tylko połączenia wychodzące, nie ma przychodzących. Na forum Ci nie odpowiemy co to za zakup. Możliwości jest wiele, pamiętam że za 6,15zł jest chociażby Gdzie Jest Dziecko. Jednkaże możesz o szczegóły zapytać przykładowo na czacie: www.orange.pl/kontakt


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Historia doładowań i wykaz połączeń

Nie pomyliłam ponieważ przyszedł mi sms zwrotny i aktywowano pakiet internetowy

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Historia doładowań i wykaz połączeń

Właśnie stan konta 0.00 a wysłałam tylko sms akt5 pod 360 jak zawsze i nie wiem czemu zjadlo mi całość

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3300
  • 7852
  • 145

Historia doładowań i wykaz połączeń

Dodatkowo pobrało za koszt SMS-a wg cennika taryfy. Najlepiej aktywować takie usługi przez Mój Orange. Co się z stało z resztą środków najlepiej kontaktować się z Obsługą i sprawdzą na koncie bezpośrednio. 

 

@Bletka

Przypuszczam, że środki z konta do czasu przyznania pakietu internetowego, zeszły przez włączoną transmisję danych. Sprawdź billingi w Mój Orange


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3300
  • 7852
  • 145

Historia doładowań i wykaz połączeń

@Bletka,

korzystałaś wcześniej z „Kredyt na usługi”?

 

"Zwrot pożyczonych środków nastąpi automatycznie i bezpłatnie przy najbliższym doładowaniu".


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Historia doładowań i wykaz połączeń

Nie brałam kredytu miałam jeszcze na koncie 1.30 coś takiego

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Historia doładowań i wykaz połączeń

Nie możliwe ze na transmisję danych bo od razu wykupiłam pakiet i sprawdziłam stan konta i bylo 6.15 po czym znikło parę godzin później jak telefon był nie używany