Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego po wybraniu własny okres dni w Moje połączenia mam dostęp tylko do dnia 22 czerwca?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 72
  • 0

Dlaczego po wybraniu własny okres dni w Moje polaczenia mam dostęp tylko do dnia 22 czerwca?

- Ja sprawdzam aktywację swojego dodatkowego pakietu w Orange Free na kartę bezpośrednio w informacji dostarczanej w SMS po każdej aktywacji oraz w ustawieniach moje Pakiety.

- Natomiast w zakładce Moje sprawy, informacje dodawane nawet po wizycie w lokalnym salonie Orange są niestety usuwane nawet z historii takiej zakładki. Nie wiem kto ma aż takie uprawnienia, ale tak było również po ostatniej wizycie w takim Salonie (według wydrukowanego biletu z dnia 23 czerwca). Zachowuje bilety bo nawet jeżeli poproszę o pisemną notatkę, dodatkowo muszę prosić o wstawienie daty. A już wiem, że informacja wprowadzana automatycznie bezpośrednio do takiej zakładki po mojej wizycie, po kilku dniach potrafi zupełnie znikać nawet z historii tej zakładki. A tak mam pisemną notkę oraz dotykowo wydrukowany bilet, często bardzo słabym drukiem ale pamiętam na razie o skanerze. Jeszcze pamiętam. 🙂

PS. W wieku 69 lat nie jest przyjemne przypominanie o takich podstawowych czynności po stronie Salonu i konsultanta, ponieważ zaledwie w okresie niewielu lat temu np. w Idea to było wyjątkowo obowiązkowo przestrzegane. Zrzut ekranu 2023-07-03 005934-pakiet 9 groszy do wszystkich.jpg