Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 351
  • 1242
  • 1

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

@j131  z całym szacunkiem , to bardzo proszę  o radę , jak mam zainicjować połączenie z czatem usługowym w aplikacji MO żebym połączył się z konsultantem  na czacie , a nie jak sam piszesz  z

pato-automatem .Do tej pory nie było żadnych problemów , i dlaczego przy próbie połaczenia mam cały czas , ten sam komunikat z planszą ?

Pozdrawiam. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22243
  • 183

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

@jan1 

Nie wiem. Patoaplikacja MO jest znana ze swoich sprzedażowych raf. Jedynym sposobem ich ominięcia jest omijanie aplikacji MO szerokim łukiem. Na Twoim miejscu po prostu wszedłbym w czat z poziomu portalu MO, a nie aplikacji MO. Naturalnie w godzinach pracy BOK.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

Natomiast ja śmiem nie zgodzić się  z opinią "patoaplikacja", u mnie wszystko działa i dosłownie 5 minut temu po raz drugi sprawdziłem czat, znów zgłosił się Max i po podaniu że potrzebuję pomocy technicznej chciał przełączyć mnie do konsultanta z obsługi. Tak że u mnie brak komunikatów z działu sprzedaży i nie mam tych problemów co @jan1 i @darusia84 .

PS.

Dodałbym drugi zrzut ale nie mogę...regulamin, a wcześniej już dostałem pouczenie od moderacji. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 351
  • 1242
  • 1

Dlaczego nie trafiam w aplikacji Mój Orange na czat obsługowy, tylko sprzedażowy?

@j131  na koncie strony internetowej czat działa prawidłowo I wszystko można tam sprawdzić , to po co jest aplikacja MO , która zamiast informować  wprowadza dezinformację,  tak jest w przypadku z moimi tematami.

Pozdrawiam.