Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy mam prawo odmówić udostępnienia swoich danych osobowych w postaci mojego e-maila jako loginu i i

Anonim

Nie dotyczy

Czy mam prawo odmówić udostępnienia swoich danych osobowych w postaci mojego e-maila jako loginu i

@akacja1, gdybyś był bardziej obiektywny, to pewnie byś zmienił zdanie. Jeżeli już kogoś naprowadzę na mniej nerwowe nastawienie do otaczającej rzeczywistości, to zapewne jest, czy było wynikiem mojego poirytowania, że chce się niektórym robić niepotrzebny ferment. Ale nigdy nie broniłem Orange w sytuacjach, w których działanie operatora było na szkodę klienta. Faktem natomiast jest, że "kopanie się z koniem" czasami nie warte jest zachodu. Lepiej zmienić operatora, jak się nie widzi. Nie sądzę, byś świat chciał naprawiać do ideału. A to zacytowane zdanie, wyrwane z kontekstu, może sugerować coś innego, aniżeli miałem na myśli. Poza tym, jeżeli uważasz, że jestem pokornym cielęciem, to spójrz na drugą stronę medalu. Ilu osobom ja, czy inni tutaj na forum pomagają, a po "odebraniu tego, co im się przecież należało", nawet dziękuję nie odburkną. Sorry, taki mamy klimat! @bluesmanniak, dzięki za wsparcie Emotikon: Bardzo szczęśliwy Mam prośbę serdeczną @akacja1...nie nakręcaj się i pisz do instytucji, które mogą coś zdziałać. Jako jednemu z klientów, operator umożliwia na tym forum wsparcie z dobrej, nie przymuszonej woli, za które mam tyle zysku, co w pysku. Przepraszam za brutalność, ale nie zamierzam podbijać tematu. Ściana płaczu (czyt. forum) stoi otworem dla każdego, który oczekuje wsparcia i jak jest wola współdziałania, to za darmo je otrzyma...nawet nie dziękując. 

bluesmanniak.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Czy mam prawo odmówić udostępnienia swoich danych osobowych w postaci mojego e-maila jako loginu i

Temat zbacza z torów mocno, przecież podanie @ to nie nadużycie ochrony danych, operator konta @ nikomu nie udostępnia, cenniejsze dane już i tak są u operatora, na prawdę nie rozumie o co w temacie biega, autor ponarzekał i znikł, wypada zluzować 😉

Taka mała prośba do @akacja1 😉 Nie rób z tematu > "Telenoweli" 😉 Rozumie do czego dążysz ale to można w 2 postach zamknąć, bez niepotrzebnego off-topic 😉