Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak faktury na Mój Orange


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Brak faktury na Mój Orange

Zwykły abonament na telefon komórkowy zamieniłem na Orange Love z internetem. Przyszedł mi sms o zapłacie faktury, ale nie ma jej na Mój Orange. Tam jest napisane, że wszystko jest opłacone, a nowa faktura zostanie wystawiona dopiero w marcu. Czy ten sms to jakiś fake, czy jednak Mój Orange się myli?

 

*Temat przeniesiony z działu "AMA - Mój Orange" - moderator Wojciech.

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Brak faktury na Mój Orange

Ten SMS to fake, faktury masz na koncie, nic nie przelewaj na lipne konta bankowe i nie otwieraj linków w SMS.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Brak faktury na Mój Orange

Ale skąd wiedziano, że właśnie podpisałem umowę na Orange Love?

Anonim

Nie dotyczy

Brak faktury na Mój Orange

@Użytkownik976  tego to już nie wiem, ale trzeba być ostrożny.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Brak faktury na Mój Orange

@Użytkownik976 masz tego SMS-a, w którym przyszła informacja o płatności? Czy SMS przyszedł od Orange? Jeżeli od Orange, to jest tylko informacja bez żadnych linków.

Załóżmy, że okres rozliczeniowy masz na 10-tego każdego miesiąca. Jeżeli przyszedł SMS z informacja tego dnia lub następnego, to faktura na MO pojawi się za jakieś 2 - 4 dni.

 

Anonim

Nie dotyczy

Brak faktury na Mój Orange

@Użytkownik976  wszystkie niejasności możesz telefonicznie i poprzez czat wyjaśnić, dostęp do faktury masz w Mój Orange, operator na SMS nie wysyła faktury do zapłaty.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Brak faktury na Mój Orange

Zmieniono mi okres rozliczeniowy od 6 do 5 dnia każdego miesiąca, więc faktura powinna się pojawić. A ten SMS wygląda standardowo, taki jaki dostawałem zawsze, gdy wystawiono już fakturę w Mój Orange. Tylko teraz tam jej nie ma i nie wiem, co robić. 

Anonim

Nie dotyczy

Brak faktury na Mój Orange

@Użytkownik976  poczekaj na fakturę, zresztą chyba innego wyjścia nie masz, czasem jest poślizg w jej wystawianiu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Brak faktury na Mój Orange

@Użytkownik976 wstrzymaj sie jeszcze moze faktura faktycznie bedzie z lekkim poslizgiem. Nic nie stoi na przeszkodzie zebys jutro zapytal na czacie konsultanta co z Twoja faktura. Wszystko Ci wytlumaczy i juz bedzie wszystko jasne Kontakt https://www.orange.pl/view/kontakt