Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bezpłatne połączenie z infolinią poprzez aplikacje Mój Orange


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Bezpłatne połączenie z infolinią poprzez aplikacje Mój Orange


@sebaswiderskinapisał(-a)

@TobCo to znaczy bez odpowiedzi? Zgłoszenie jest otwarte, zamknięte?


to znaczy, żaden z konsultantów nie zaproponował przyjęcie zgloszenia.

A ja nie podsuwałem rozwiązania, przełączano mnie w międzyczasie wielokrotnie. Poddałem się.

 

A zgłoszenie sierpniowe, nie widzę statusu na mój orange oczywiście.

Smsa też wtedy nie dostałem. 

Aby nie być gołosłownym krzykaczem dołączam dowódy:

 

1.jpg

2.jpg


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Bezpłatne połączenie z infolinią poprzez aplikacje Mój Orange

@Tobw takim razie, zadzwoniłbym albo napisał na czacie i zapytał jaki jest status.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Bezpłatne połączenie z infolinią poprzez aplikacje Mój Orange

od dwóch dni piszę tutaj, że to robiłem Emotikon: LOL

 

czat nie może widzieć odpowiedzi i mowią, że ktoś oddwoni. Nie dzwoni nikt. 

a to standard, że na zlecenie przez pół roku nikt nie reaguje?

zupełnie przypadkowo w ostatni weeekend miałem potrzebe doładowania dodatkowym netem i - zonk - 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Bezpłatne połączenie z infolinią poprzez aplikacje Mój Orange

@Tobnie mam wglądu do sprawy więc nie wiem co się dzieje ze zgłoszeniem i nie będę gdybał czy miał ktoś oddzwonić czy nie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Bezpłatne połączenie z infolinią poprzez aplikacje Mój Orange

a ja nie mam powodu by pisać fałszywe informacje udzielone mi przez obsługe.

nudny już ten temat. długość wyjaśniania go i nadal dezinformacja zniechęciły mnie, nie będe włączał schodków bo i tak niewiem co mi to da. ponoć wtedy nie mogę dodać pakietu netu, więc na nic to mi niepotrzebne jako aktywne. kilka m-cy 7gb mi starczały, oby nadal. Choć to kpina, że nie można w 21 wieku sms-em zamówić dodatkowego internetu za który klient zapłaci operatorowi, ale w O.nic już mnie nie zdziwi.

 

Anonim

Nie dotyczy

Bezpłatne połączenie z infolinią poprzez aplikacje Mój Orange

Temat o bezpłatnych połączeniach, uważam za wyczerpany, inne pytania to już na osobny temat, gro operatorów nie ma takowych, dziwne że oczekujesz tego od Orange, kto ma za to zapłacić, klienci prepaid?

Bo ci z abonamentem chcą wszystko za darmo czy jak najtaniej, pomysł zrób by za darmo w abonamencie dzwonić do bok @Tob  😎

Anonim

Nie dotyczy

Bezpłatne połączenie z infolinią poprzez aplikacje Mój Orange

@Anonim  Polska mentalność, albo inaczej - cebulowa; bo Polska ogółem jest nieco inna na szczęście - jak najwięcej, za jak najmniej 😉 

Niestety ale obecnie ludzie są bardzo roszczeniowi.
Płacą grosze (Ja np. płacę niecałe 5 EUR za swój abonament, nie w Orange co prawda ale sam fakt jest ważny - ogromna większość też) i mają wymagania ogromne. Trzeba wiedzieć - że tak niskie ceny nie biorą się znikąd... Mamy dość wysoką jakość usług - trzeba ciąć na czymś innym. Dlatego są płatne infolinie. 

 

W Orange obsługa jest na bardzo wysokim poziomie, więc można te grosze za to zapłacić... 

Szczególnie, że obsługa na czacie jest całkowicie bezpłatna - a jest szybka i wygodna...

 

W sumie fajnie jakby dać ceny zachodnie - tj. 15-20 EUR/m-c za najtańszy abonament 4-6 GB, 1000 minut i 1000 SMS-ów - wtedy faktycznie darmowa infolinia. Ale z kolei ludzie by narzekali, że za drogo...

 

Na takie tematy nie ma co zwracać uwagi, szczerze. Trudno jest co poniektórym wytłumaczyć pewne rzeczy... Będą uparcie trwać przy swoim. Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. 

 

Chcemy więcej zarabiać, mieć co raz więcej - ale to ma swoją cenę, której ludzie nie są w stanie zaakceptować. Dlatego jest jak jest niestety.... 

 

Mamy praktycznie najniższe ceny w UE - coś za coś.... Szkoda, że do ludzi to nie dociera. 

 

Anonim

Nie dotyczy

Bezpłatne połączenie z infolinią poprzez aplikacje Mój Orange

@Anonim  dobrze piszesz, darmowe połączenia generują spory ruch, operator zamiast inwestować w usługi traci kasę na obsługę klienta, jest XXI wiek i gro można załatwić na czat, powinna być stawka za połączenie do bok 5 zł 😎

Anonim

Nie dotyczy

Bezpłatne połączenie z infolinią poprzez aplikacje Mój Orange

Dokładnie, szczególnie że jak czasem człowiek usłyszy problemy ludzi, z którymi dzwonią na infolinię, zajmując miejsce klientowi, który faktycznie potrzebuje szybkiego wsparcia technicznego - to woła o pomstę do nieba, trzeba to przyznać.

 

Połączenia za BOK powinny być płatne po prostu per minuta - obecnie to chyba 0,30 PLN/1 min.. 

Jeśli ktoś faktycznie miał poważny problem - np. awaria uniemożliwiająca korzystanie z usługi - takie koszta można anulować. Natomiast jak niektórzy dzwonią z błahostkami najróżniejszymi to niech płacą. Jest czat, jest internet - jest nawet to forum. Infolinia to nie telefon zaufania 😉 

Anonim

Nie dotyczy

Bezpłatne połączenie z infolinią poprzez aplikacje Mój Orange

@Anonim  kiedyś chyba było bok płatne 1zl za minutę, trzeba by do tego wrócić, teraz gro ma za wygenerowanie połączenia, to jest niekorzystne dla Orange, gro z blachostkami dzwoni, mający poważny problem nie może się dodzwonić.