Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędne dane dotyczące kosztów w Mój Orange


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Błędne dane dotyczące kosztów w Mój Orange

W aplikacji dla komputerów - przeglądarka po zalogowaniu się do mój orange zdębiałem widząc punkt "Bieżące koszty do dzisiaj" - czyli prognoza tego co zapłacę za miesiąc. Jest to pierwszy miesiąc po zakończeniu 2 miesięcy bezpłatnych. Mam Internet LTE 1 Tb dla firm i 3 numery komórkowe w pakiecie Love. Powinienem mieć rachunek za abonamenty internet + 35zł + VAT za 2 pierwsze numery i 25zł+VAT za 3 numer.

Tymczasem w mój orange widnieje kwota po 123zł za każdy numer komórkowy. Po sprawdzeniu umów zorientowałem się, że jest to kwota bazowa 110zł pomniejszona o rabat za fakturę i zgody +VAT. Dlaczego system naliczył rabaty za zgód a nie naliczył rabatów wynikających z umowy tego nie wiem. Tym bardziej, że w poprzednich 2 mcach prawidłowo odejmował rabat za przeniesienie numeru... Czy to jest normalne działanie systemu?

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Błędne dane dotyczące kosztów w Mój Orange

@Yamaro czasami tak jest, że w systemie nie widnieją rabaty. Na fakturze powinno być w porządku.

 

Kwota do zapłaty na fakturze powinna być taka, jak wynika z umowy.

Jak masz wątpliwości, to zadzwoń na infolinię: 510 600 600 lub napisz na czacie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Błędne dane dotyczące kosztów w Mój Orange

Poczekam te 28 dni i jak przyjdzie faktura to napiszę tutaj jak było. Też mam nadzieję, że mój orange nie wyrabia z uwzględnianiem rabatów i jak przyjdzie faktura to będzie OK. Ale nie powinno tak być. Jeśli jako nowy klient wchodzisz na stronę zarządzającą kontem i widzisz kwotę około 450 zamiast około 150 to włos ci się na głowie jeży. Ten punkt z całą pewnością wymaga dopracowania. A jeśli się nie da to wymaga likwidacji.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Błędne dane dotyczące kosztów w Mój Orange

@Yamaro jak miałem OL, to takie informacje o opłatach to standard. Niestety denerwująca jest taka informacja. Faktury przychodziły prawidłowe, z uwzględnieniem rabatów zawartych w umowie.