Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd podczas logowania do NMO


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Błąd podczas logowania do NMO

Nic takiego nie widzę?

Anonim

Nie dotyczy

Błąd podczas logowania do NMO


@makkunapisał(-a)

Nic takiego nie widzę?


@makku, a nawet jak nie widzisz, to co? Dalej błąd, albo nie możesz się zalogować?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Błąd podczas logowania do NMO

Pozwolę sobie pożyczyć film z innego wątku. Wygląda to u mnie identycznie jak na załączonym filmiku


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

Błąd podczas logowania do NMO

Czy tylko ja nie widzę filmiku ?  Ale powiem ci dzisiaj tez miałem ten problem też mnie tak przekierowało  dwa razy okazało się że jestem już zalogowany a mimo to chciało mnie logować . tyle że wylogowanie i ponowne zalogowanie mi pomogło .. zatem nie bardzo pomogę ..

Anonim

Nie dotyczy

Błąd podczas logowania do NMO

@makku i @Dantes, ja wiem, że można się skutecznie zalogować z zakładki forum Mój Orange. A jeżeli w Waszym przypadku występuje błąd, to z etykietą błąd i screenami, szybciej to dotrze do twórców NMO. Oni tak to mają zakodowane, że nie są w stanie wychwycić wszystkiego, co się pisze na forum. Z etykietą temat już takEmotikon: Szczęśliwy Moich sugestii już sporo naprawili, chociaż każda wymaga uwagi. A to, co szwankuje nadal, nie odpuszczamEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

Błąd podczas logowania do NMO

Filmik już widzę ... coś miałem zablokowane .. Ja problem z logowaniem jak na razie miałem jednorazowo teraz już jest ok jak na razie za każdym razem bez problemu się loguje - jedynie dzisiaj mi czat nie działa