Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd po zalogowaniu do Nowy Mój Orange - No MSISDN supplied in the request!

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Błąd po zalogowaniu do Nowy Mój Orange - No MSISDN supplied in the request!

Numer przenoszony od innego operatora.

Kiedyś już miałem konto w Orange.

Mogę zalogować się po numerze telefonu, ale odrazu wyskakuje prośba o rejestracje, której to nie mogę dokończyć gdyż adres email już jest zajęty.

Gdy już się zaloguję tym „zajętym” adresem email to wyskakują mi błędy „No MSISDN supplied in the request!

 

Sprawa ciągnie się już z rok. Usterka zgłaszana do BOK już trzy razy i za każdym razem magicznie po ok 2-4 tygodniach zmienia status na „Zamknięte” bez jakiejkolwiek próby kontaktu ze mną. Za każdym razem jak dzwonie na bok znów wszystko po kolei tłumacze min. trzem konsultantom, gdzie dwaj pierwsi jak już się zoriemtują że nie ogarną to dopiero eskalują.

 

Mam już trochę dość użerania się z bokiem wobec którego nikt nie wyciąga konsekwencji takiego zamiatania spraw pod dywan, więc będę składał reklamacje.

Czy ktoś już składał może taki wniosek i orentuje się jakie są szanse na jego szybkie i pozywne rozpatrzenie bez ciągania się po sądach?

 

Dla potomnych, Pròba zalogowania na numer telefonu:

 

8BB52E85-778E-4553-9141-C2F66B1A2D47.jpeg

FF0F8417-4E58-4CAE-A274-33D1C7211FC2.jpeg

5BE97600-1EBE-467D-9DC5-7894EDB2EAD9.jpeg

 

Próba zalogowania na ów adres email:

C4A02659-9C51-4ED9-9325-B2EEB6FA771F.jpeg

 

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Błąd po zalogowaniu do Nowy Mój Orange - No MSISDN supplied in the request!

Cześć,

Prawdopodobnie przeniosłeś lub usunięty został ostatni numer zarejestrowany na te dane, i stąd wyniknął ten problem.

 

W tej sytuacji, najlepiej byłoby zmienić adres e-mail do konta (zrobić to może doradca), oraz zlecić usunięcie konta - to nastąpi w ciągu 10 dni.

Jeśli adres e-mail do konta zostanie zmieniony, od razu możesz użyć go do zalożenia nowego.

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Błąd po zalogowaniu do Nowy Mój Orange - No MSISDN supplied in the request!

Portal mój Orange pod kątem prawnym nie jest usługą telekomunikacyjną, a usługą świadczoną drogą elektroniczną. Więc normalny rygor reklamacyjny niestety odpada. Trzeba zgłaszać do skutku. Najlepiej poproś o skasowanie starego konta.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Błąd po zalogowaniu do Nowy Mój Orange - No MSISDN supplied in the request!

Ale lipa, no i wstyd dla Orange.

 

Dzięki, rzucę okiem w umowę.

 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Błąd po zalogowaniu do Nowy Mój Orange - No MSISDN supplied in the request!

Cześć,

Prawdopodobnie przeniosłeś lub usunięty został ostatni numer zarejestrowany na te dane, i stąd wyniknął ten problem.

 

W tej sytuacji, najlepiej byłoby zmienić adres e-mail do konta (zrobić to może doradca), oraz zlecić usunięcie konta - to nastąpi w ciągu 10 dni.

Jeśli adres e-mail do konta zostanie zmieniony, od razu możesz użyć go do zalożenia nowego.

 

 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 71
  • 0

Błąd po zalogowaniu do Nowy Mój Orange - No MSISDN supplied in the request!

Miałem to samo latem. Zarejestrowałem się do nowego Mój Orange i po zalogowaniu się adresem e-mail na konto nie mogłem dokończyć rejestracji, bo wyskakiwał ciągle na każdym kroku "Brak dostępu".

Dopiero jakiś miesiąc temu przy pomocy konsultantki na czacie udało się założyć konto, ale na inny adres mailowy. Tamto niedziałające konto ciągle było w systemie i prosiłem kilkakrotnie aby je usunąć i zwolnić login, to kazano mi czekać 14 dni, po czym nadal nic nie było załatwione. Dopiero dzisiaj widzę że nie mogę się zalogować na to konto, czyli usunęli w końcu 😄 Ostatnią formalnością była rozmowa na czacie z konsultantką, która zmieniła mi login (adres mailowy) na ten właściwy. I tak sprawa w końcu doczekała się finiszu 😉

Życzę autorowi tematu żeby było u niego podobnie.