Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd danych osobowych.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Błąd danych osobowych.

Dzisiaj również mnie spotkała podobna niespodzianka. Jeden z numerów, które dalej utrzymuję, należał 8 lat temu do mojego zmarłego brata. Po jego śmierci numer przepisałem na siebie, a dziś przez przypadek dowiedziałem się, że numer nadal jest zapisany na jego dane. 

Czy w Twoim przypadku @rzemi numer nie był kiedyś rejestrowany na inną osobę. 8 lat temu nie było obowiązku rejestracji numeru, ale jak coś trzeba było załatwić, to najlepiej, jak numer był zarejestrowany.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6243
  • 69

Błąd danych osobowych.

Hmmm ... jeden z moich numerów lata temu był przepisywany na moją matkę. Potem weszła w życie obowiązkowa rejestracja i okazało się, że nie ma na nim żadnych danych. Bardziej mnie to zdziwiło niż zmartwiło, bo zarejestrowałem go znowu na siebie i skorzystałem z bonusu dla nowozarejestrowanych.

Może cesja jest tu jakimś tropem? Niby tylko dwa przypadki, ale oba opisują że użytkownik po cesji w orange potrafi zniknąć lub zmartwychwstać.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 29
  • 0

Błąd danych osobowych.

Ciężko powiedzieć kupiłam normalnie kartę  z numerem ponad nawet 8 lat temu🤷‍♀️ Rejestrowalam go na swój dowód 3 lata temu nie miałam wtedy z tym żadnego problemu. Przez cały ten czas ja go użytkowałam. Wątpię też żeby przede mną ktoś rejestrował ten numer zwłaszcza z takim peselem chociaż wszystko w sumie jest możliwe. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6243
  • 69

Błąd danych osobowych.

@rzemi ja bym spróbował napisać do UKE w tej sprawie. Opisz z jak najdokładniejszymi datami kiedy numer był kupiony, kiedy zarejestrowany i do kiedy dane były pokazywane poprawnie (aplikacja/www) a kiedy same się zmieniły. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Błąd danych osobowych.

Uważam, że mógł zaistnieć jakiś problem przy zmianie konta na Nowy Mój Orange. Problemy już wcześniej były, szczególnie dla numerów, które były w Orange jeszcze przed 2009 rokiem. Teraz dochodzą problemy z danymi, na które numer jest zarejestrowany. Dzwoniłem do konsultanta, to podał mi informację, że w 2012 roku na numerze zmarłego brata byłą jakaś operacja, ale nie może pobrać już pliku, bo za długi czas minął. Teraz to już trudno będzie udowodnić, bo ja poza kartą SIM i ramką do niej innych dokumentów nie posiadam. Jednak coś jest na rzeczy.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 29
  • 0

Błąd danych osobowych.

Też mi sie wydaję że to wina aplikacji.. Po niej wszystko sie zmieniło. Ja bardziej obstawiam błąd przepisywania numeru przez kogoś kwestia jednej nawet liczby i padło na mnie..

 

Poczekam jeszcze miesiąc na odp orange. Jeśli sie nic nie zmieni bede próbować czegoś innego..

 

____________

* Scalenie postów – moderator Kinga


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Błąd danych osobowych.

Może część numerów po zmianie na Nowy Mój Orange było przepisywane ręcznie, szczególnie tych starszych i dla tego powstały takie problemy. To tylko gdybanie.