Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacje Orange, które mogą się przydać - poradnik


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Aplikacje Orange, które mogą się przydać - poradnik

5 ODPOW. 5

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9895
  • 85

Aplikacje Orange, które mogą się przydać - poradnik

Poradnik  na temat aplikacji Mój Orange oraz przydatne funkcje Wygodnie zarządzaj swoimi usługami z aplikacją Mój Orange https://www.orange.pl/poradnik/uslugi-dodatkowe/wygodnie-zarzadzaj-swoimi-uslugami-z-aplikacja-moj-o...

Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Aplikacje Orange, które mogą się przydać - poradnik

Na telefonie z brandem Orange znalazłem folder z aplikacjami:

Screenshot_2024-03-23-06-31-51-699_com.orange.update.jpg

Wszystkich nie miałem potrzeby instalować, dlatego są nieaktywne, ale przygotowane do pobrania.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9895
  • 85

Aplikacje Orange, które mogą się przydać - poradnik

Dla zainteresowanych poradnik na temat aplikacji Orange TV Go Orange TV Go – najważniejsze informacje o usłudze telewizji mobilnej https://www.orange.pl/poradnik/rozrywka/orange-tv-go-najwazniejsze-informacje-o-usludze-telewizji-mo...

Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Aplikacje Orange, które mogą się przydać - poradnik

Jak ktoś tanim sposobem chce sprawdzić działanie Orange TV Go, to polecam subskrypcję nju. W tej ofercie aplikacja telewizyjna jest dodatkiem do planu. Do 14 dni można zrezygnować, więc jest czas na sprawdzenie działania.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 10
  • 1

Aplikacje Orange, które mogą się przydać - poradnik

Przetestować można aplikacje Orange tv go a nie usługę, bo dla nju i mobilnych Orange to jest usługa telewizji mobilnej. Poza tym że różnią się kontentem to do tego takie kanały jak TVP działaja na tv mobilnej wszędzie, a na tv go tylko jak urządzenie podłączone jest do nesotrady