Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja mój Orange brak zużycia LTE bez limitu do 5mb/s


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 11
  • 1

Aplikacja mój Orange brak zużycia LTE bez limitu do 5mb/s

W najnowszej wersji aplikacji zauważyłem brak kafelka odnośnie zużycia 100 GB internetu LTE w ramach usługi LTE bez limitu dla Smart planów LTE. Nie widzę również swoich usług! A działają! Chciałbym wrócić do poprzedniej wersji aplikacji bieżąca nie jest ani intuicyjna ani przejrzysta.

 

Screenshot_2020-03-25-14-47-26-195_pl.orange.mojeorange.jpg

 

____________

* W temacie poprawiono kategorię i etykiety - Wiktor

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Aplikacja mój Orange brak zużycia LTE bez limitu do 5mb/s

@maciej_nicewicz niestety wersja 4.15 już niedostępna. Ja też wolę starą wersję apki. Niestety tylko nowa została 5.X, gdzie ja również w abonamencie nie mam wszystkich informacji, które miałem w starej wersji. Zgłoszenia nic nie dają, już kilka razy zgłaszałem.

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja mój Orange brak zużycia LTE bez limitu do 5mb/s

@maciej_nicewicz  powrotu do poprzedniej wersji aplikacji, już niestety nie ma, szczegóły masz też na portalu www Mój Orange. 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 11
  • 1

Aplikacja mój Orange brak zużycia LTE bez limitu do 5mb/s

Właśnie zmiany powinny być na lepsze a tu .... Od Pięciu lat czekam na likwidację Love na rzecz jeszcze lepszego rozwiązania niż Smart Plan i też nic. Będę zatem kolejnym który będzie skarżył się na infolinii w poniedziałek.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 11
  • 1

Aplikacja mój Orange brak zużycia LTE bez limitu do 5mb/s



Znalazłem wersję 4.15 pobrałem i zainstalowałem usuwając wcześniej 5.x

Po uruchomieniu na ekranie informującym o aktualizacji do najnowszej wersji wybrałem pomiń w górnym prawym rogu. Pozostało zalogowanie które skutkowało błędem za pierwszym razem lecz zmiana hasła przez SMS pomogła . Wszystko się synchronizuje . Pełne logowanie również. Pozdrawiam i polecam. aplikacja nie powinna się aktualizować z uwagi iż jest spoza marketu ale pewien nie jestem. 

 

Screenshot_2020-11-14-20-26-39-146_pl.orange.mojeorange.jpg

 

____________

* Poprawiono czytelność wpisu. Screen został poddany edycji - Wiktor


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Aplikacja mój Orange brak zużycia LTE bez limitu do 5mb/s

@maciej_nicewicz jestem zaskoczony, że nadal wersja apki 4.15 działa. Po wprowadzeniu wersji apki 5.X, już dane w starej wersji miały być niedostępne, a tu taka miła niespodzianka. Trzeba sprawdzić Twój sposób 👍🙃😄