Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 536
  • 2219
  • 5

Aplikacja Mój Orange 5.x

Ciekawe czy na IOS też będą testy, ja w takiego zaproszenia nie mam. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18723
  • 53614
  • 734

Aplikacja Mój Orange 5.x

@slav72 też dostałem zaproszenie do beta testów. Zobaczę, hak będzie działało na moim niedziałającym koncie 👍🤗


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1581
  • 6814
  • 48

Aplikacja Mój Orange 5.x

Co do beta testów na Androidzie to dołączyłem dawno temu, zobaczcie że w wielu aplikacjach macie taką możliwość poprzez dołączenie do beta testów bezpośrednio w Google Play, tak też zrobiłem z Mój Orange. Nie trzeba zaproszenia. 

Screenshot_2023-12-27-17-26-47-484_com.android.vending.jpg


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18723
  • 53614
  • 734

Aplikacja Mój Orange 5.x

@tolek to prawda, można dopisać się do testów bez zaproszenia. Tylko, że coś pewnie będzie, skoro Orange rozsyła zaproszenia.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1581
  • 6814
  • 48

Aplikacja Mój Orange 5.x


@ketrasaArturnapisał(-a)

@tolek to prawda, można dopisać się do testów bez zaproszenia. Tylko, że coś pewnie będzie, skoro Orange rozsyła zaproszenia.


Możliwe, że chcą zwiększyć grono użytkowników używających wersji beta. Więcej ludzi to więcej urządzeń a więc feedback będzie bardziej wartościowy. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18723
  • 53614
  • 734

Aplikacja Mój Orange 5.x

Od razu zgłoszę brak danych w aplikacji. Nadal się nie wczytują, wiec nie można nic aktywować, ani sprawdzić, co dzieje się z numerami.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2040
  • 6335
  • 70

Aplikacja Mój Orange 5.x


@toleknapisał(-a)

@ketrasaArturnapisał(-a)

@tolek to prawda, można dopisać się do testów bez zaproszenia. Tylko, że coś pewnie będzie, skoro Orange rozsyła zaproszenia.


Możliwe, że chcą zwiększyć grono użytkowników używających wersji beta. Więcej ludzi to więcej urządzeń a więc feedback będzie bardziej wartościowy. 


pod warunkiem, że skrzynka kontaktowa będzie miała większą pojemność bo ostatnio bywało z tym różnie


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18723
  • 53614
  • 734

Aplikacja Mój Orange 5.x

@spiro napisałem obecnie e-maila na podany adres w sklepie Google Play. Może zostanie odczytana wiadomość. Zawsze warto spróbować.

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Aplikacja Mój Orange 5.x


@toleknapisał(-a)

Co do beta testów na Androidzie to dołączyłem dawno temu, zobaczcie że w wielu aplikacjach macie taką możliwość poprzez dołączenie do beta testów bezpośrednio w Google Play, tak też zrobiłem z Mój Orange. Nie trzeba zaproszenia. 


 @tolek jak instalowałem apkę u siebie to nie było możliwości dołączenia do betatesterów (była blokada, jak to napisali z powodu dużej liczby zainteresowanych), dopiero dziś dostałem zaproszenie i skorzystałem. To że można dołączyć do beta testów w aplikacjach ze sklepu GP doskonale wiem, uczestniczę w testach kilku apek.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18723
  • 53614
  • 734

Aplikacja Mój Orange 5.x

@slav72 są jeszcze miejsca wolne, ja dołączyłem jeszcze z drugiego konta.