Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur , nie znam mechanizmu powiadomień u innych. Może w ustawieniach coś nie halo? Albo nie zaktualizowana appka MO jest powodem? Ja miałem np. konflikt interesów pomiędzy aplikacjami Twój Telefon, a Pomocnik aplikacji Twój telefon i po aktualizacji sparowały się urządzenia. Najlepiej gdyby eksperci AMA wypowiedzieli się w tej kwestii.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52622
  • 705

Aplikacja Mój Orange 5.x

@bronzub sprawdziłem aktualizacje, nic nowego nie mam, w powiadomieniach brak informacji o pracach serwisowych. Na NO dowiedziałem się o zamierzonych pracach.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur , wychodzi na to, że nic o nas bez nas. Operator ma darmowych "blogerów" w tym wątku😁


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur  pamiętasz że różnie bywa z tymi powiadomieniami, w zeszłym roku to chyba dwa razy dzięki Twoim wpisom dowiedziałem się o pracach i niedostępności do apki (pisałem nawet o tym tu), wtedy u Ciebie powiadomienia były, u mnie nie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52622
  • 705

Aplikacja Mój Orange 5.x

@bronzub właśnie dzięki takim informacjom w tym temacie można się dowiedzieć, że będą prace. 

Pamiętam @slav72 jak wcześniej pisałeś o powiadomieniach. 

Martwi mnie tylko, że prace serwisowe znowu są planowane na przypadający u mnie okres rozliczeniowy. Obecnie apka działa. 

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

Aplikacja ostatnio, jakoś kiepsko działa, może wreszcie ją naprawią.

Kilka razy wysypała mi się, po przeinstalowaniu ciut lepiej, ale to na Android normalka 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52622
  • 705

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Anonim dobrze by było, aby naprawa apki była skuteczna. Męczące jest, że w tym samym czasie, co okres rozliczeniowy są prace serwisowe. Jakoś Play ze swoją apką nie ma takiego problemu. Trzeba dobrze się postarać, aby trafić na prace techniczne. W Orange to już nagminne.

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

Z tego co widzę, wprowadzają zmiany, to i niedogodności są/

Trzeba się z tym pogodzić, zresztą aplikacja to tylko pogląd na usługi, trzeba mieć to na uwadze.

Płatności na @ przychodzą też, więc dostęp do MO nie jest... Być albo nie być 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52622
  • 705

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Anonim ale po otwarciu apki można zyskać zniżki na fakturę. Więc dostęp do apki musi być. Szkoda tylko, że prace są planowane tylko na jeden okres rozliczeniowy. W tamtym roku co miesiąc w okresie rozliczeniowym apka była niedostępna. Najchętniej bym zmienił okres rozliczeniowy, ale po ostatnich modyfikacjach nie można dokonać zmian. 

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur  wejście na portal MO też chyba zniżki odnawia 😉