Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1457
  • 6308
  • 43

Aplikacja Mój Orange 5.x

Ostatnio zauważyłem u kolegi którego język angielski jest językiem rodzimym, że kafelki, slidery z informacjami o abonamencie, dodatkowych pakietach, i inne w aplikacji mobilnej Mój Orange są po polsku mimo że język aplikacji ma ustawiony na język angielski. Dobrze byłoby aby aplikacja pokazywała dynamiczne informacje o dostępnej ofercie w języku jaki jest ustawiony domyślnie w aplikacji. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18488
  • 52929
  • 716

Aplikacja Mój Orange 5.x

@tolek nie tylko nasza krajowa aplikacja ma takie problemy. Ponieważ mam obecnie czeski numer konkurencji, zainstalowałem sobie apkę do obsługi numeru, a że łatwiej po angielsku niż po czesku, więc ustawiłem angielski. Niestety kafelki są po czesku 🤗


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Aplikacja Mój Orange 5.x

Bo kafelki to obrazki, a nie tekst.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1457
  • 6308
  • 43

Aplikacja Mój Orange 5.x


@pirenejnapisał(-a)

Bo kafelki to obrazki, a nie tekst.


Nie przeszkadza to w tym aby informacja była nie tylko w jednym języku. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2032
  • 6296
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

Niestety, ale inne wersje językowe innych aplikacji też mogą wołać o pomstę do nieba... Choć np we flexie przetłumaczono również Eco gb

Screenshot_20230927-193500.png


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Aplikacja Mój Orange 5.x


@toleknapisał(-a)

@pirenejnapisał(-a)

Bo kafelki to obrazki, a nie tekst.


Nie przeszkadza to w tym aby informacja była nie tylko w jednym języku. 


Oj przeszkadza, gdy się okazuje, że projekt oddany i rozliczony, a ktoś nie pomyślał o zrobieniu tylu obrazków ile języków.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2032
  • 6296
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

Komu słuchawki za zero? 😉

Screenshot_20230929-213515.png

No dobra, 0+309 zł 😄

Druga sprawa - zniknął kafelek o wyłączeniu 3g 😞

Trzecia sprawa - zmienił się operator doładowań w aplikacji. Poprzednio dostawałem maile od blue media, a teraz jest z autopay


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 597
  • 9

Aplikacja Mój Orange 5.x

promka zacna 😁

Nie tyle się zmienil operator, co po prostu bluemedia zmieniło swoją nazwę na Autopay. Teraz jest pełno tych apek czy uslugodawcow, co w nazwie mają *pay 😉


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1457
  • 6308
  • 43

Aplikacja Mój Orange 5.x


@pirenejnapisał(-a)

@toleknapisał(-a)

@pirenejnapisał(-a)

Bo kafelki to obrazki, a nie tekst.


Nie przeszkadza to w tym aby informacja była nie tylko w jednym języku. 


Oj przeszkadza, gdy się okazuje, że projekt oddany i rozliczony, a ktoś nie pomyślał o zrobieniu tylu obrazków ile języków.


Niby tak, rozsądnie było mieć grafiki na które aplikacja nakłada tekst, wtedy jest to bardzo generyczne a jedna grafika może być wykorzystywana wiele razy.

 

A zmieniając wątek:

moj_orange_undefined_format.png

 W komunikacie jest data terminu zakończenia jako undefined.Dodatkowo zrezygnowanie z powiadomienia o zakończeniu wyświetla się nieprawidłowo. 

Xiaomi Mi9 z Androidem 11. 

 I jeszcze jedna ciekawostka, mam pakiet ważny 53 lata, dlaczego? 🙂dluga_waznosc_pakietu.png

Włączyłem pakiet bonusowy 20GB w aplikacji (była taka promocja) i który częściowo wykorzystałem, a po jakimś czasie mając aktywny ten pakiet zdarzyła się awaria Fiberhostu na którym mam Orange Światłowód, w ten sposób zgłaszając awarię do Orange otrzymałem pakiet 20GB dodatkowo do swojego numeru. Pakiety te zsumowały się. Jednak w jaki sposób ważność pakietu została określona bardzo mnie ciekawi. 🙂 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18488
  • 52929
  • 716

Aplikacja Mój Orange 5.x

@tolek trzeba się cieszyć z otrzymanych komunikatów. Awaria kiedyś zostanie usunięta, pewnie jakieś komplikacje, utrudnienia w usunięciu, więc czas usunięcia orientacyjny, natomiast jak będziesz ekonomicznie korzystał z pakietu, czyli 1,85 MB na dzień, to wystarczy Tobie na 53 lata np. Do przeglądania forum NO 🤗👍