Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zrywanie połączenia - migająca kontrolka DSL


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

zrywanie połączenia - migająca kontrolka DSL

Problem pojawił się jakiś czas temu. Myślałam, że to jakiś okresowy stan, ale dzisiaj od 5:30 próbuję przesłać kilka plików i średnio co 15-20 min zrywa połączenie. Nie dość, że prędkość łącza jest ślimacza 0,2 do 0,8 Mb/s to jeszcze to. Zgłosiłam problem na czacie, ale tam jedynie bot i info że rozpatrzenie problemu nastąpi jutro!

2 ODPOW. 2

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

zrywanie połączenia - migająca kontrolka DSL

Migająca dioda DSL oznacza przeważnie problem z synchronizacją. Próbowałaś zrestartować modem? Jeśli to nie pomaga, to trzeba czekać na diagnozę ze strony techników.

Skoro zgłosiłaś już problem ponowny kontakt z BOK nie jest konieczny, zapewne dzisiaj albo jutro ekipa podjedzie aby to sprawdzić (wszystko zależy od tego ile mają zgłoszeń w rejonie). Możliwe, że wystarczy ich interwencja na centrali i nie będą musieli odwiedzać Cię w domu, jeśli podałaś nr kontaktowy, to powinnaś wtedy dostać SMS z potwierdzeniem usunięcia utrudnień.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

zrywanie połączenia - migająca kontrolka DSL

Tak, kilkakrotnie restartowałam modem, zresztą tak się już dzieje od jakiegoś czasu, ale dziś wyjątkowo potrzebowałam powysyłać dane i krew człowieka zalewa. Oby pomogli, dziękuję za zainteresowanie.