Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zmiana umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

zmiana umowy

mam pytanie skończyła mi  się umowa na internet była na właściciela mieszkania które wynajmuję teraz wziełam umowę na siebie i czy nie będę płaciła 2 abonamentów czy muszę zdać stary modem do punktu.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

zmiana umowy

@borm1 jeżeli właściciel mieszkania rozwiązał umowę, a Ty podpisałeś nową, to masz jedną umowę, chyba, że właściciel nie rozwiązał umowy, a jak nie rozwiązał, to jego umowa przeszła na czas nieokreślony. Wtedy będą dwie umowy, jedną Twoja, druga właściciela mieszkania. Jeżeli jest jego umowa na czas nieokreślony, to trzeba ją rozwiązać i zdać urządzenia, ale to musi zrobić właściciel.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

zmiana umowy

@borm1 jeżeli właściciel mieszkania rozwiązał umowę, a Ty podpisałeś nową, to masz jedną umowę, chyba, że właściciel nie rozwiązał umowy, a jak nie rozwiązał, to jego umowa przeszła na czas nieokreślony. Wtedy będą dwie umowy, jedną Twoja, druga właściciela mieszkania. Jeżeli jest jego umowa na czas nieokreślony, to trzeba ją rozwiązać i zdać urządzenia, ale to musi zrobić właściciel.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

zmiana umowy

@borm1  podpisałaś nową umowę to dostajesz nowy sprzęt do niej, sprzęt ze starej umowy zdaje osoba na którą podpisana jest umowa (właściciel). Warto abyś się z nim porozumiała w tej sprawie (on na pewno dostał informację o dacie i sposobie zdania sprzętu).

PS.

Jaki to internet i modem?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

zmiana umowy

właśnie właściel nie rozwiązał umowy dzięki za odpowiedż


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

zmiana umowy

@borm1  w tym wypadku skontaktuj się z właścicielem, bo jeżeli nie przedłużył to umowa przeszła na czas nieokreślony i jeżeli nie chce jej kontynuować powinien ją wypowiedzieć. Będzie ona jeszcze obowiązywać 30 dni od daty złożenia wypowiedzenia.