Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zmiana prędkości z 300 na 600 bez wydłużania umowy o kolejne 24 miesiące.

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

zmiana prędkości z 300 na 600 bez wydłużania umowy o kolejne 24 miesiące.

@_Artek_ telefonicznie aneks do umowy również da się podpisać. Dostałeś e-maila z aneksem, wiec to jest już potwierdzenie zawarcia umowy. Przeczytaj dokładnie warunki, żeby w razie potrzeby mieć możliwość wycofania się. Masz na to 14 dni od podpisania, bo to jest zawarcie umowy poza lokalem operatora.

 

Co do dzwonienia na infolinię to polecam dzwonienie z numeru od konkurencji lub zakup startera Orange za 5 PLN ważny 30 dni. Koszt połączenia z infolinią na z telefonu na kartę wynosi 1,5 PLN za połączenie niezależnie od czasu trwania rozmowy, więc wystarczy na 3 połączenia.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 467
  • 1967
  • 4

zmiana prędkości z 300 na 600 bez wydłużania umowy o kolejne 24 miesiące.

@ketrasaArtur  właśnie nie dostałem tego z aneksem  maila i dlatego pytam:) 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

zmiana prędkości z 300 na 600 bez wydłużania umowy o kolejne 24 miesiące.

@_Artek_ jeżeli aneks byłby z urządzeniem, to powinno przyjść kurierem. Jeżeli bez urządzenia, to podczas rozmowy powinno być potwierdzone wysłanie aneksu na e-mail. Warto by było podpytać na infolinii.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 467
  • 1967
  • 4

zmiana prędkości z 300 na 600 bez wydłużania umowy o kolejne 24 miesiące.

Dopytałem Pani wspomniała jeszcze o wizycie technika przeraziło mnie to bo za tydzień wyjeżdżam po co mi technik.... tyle ustawiałem funbboxsa żeby to jakoś działało przyjdzie technik i wszystko rozwali....... 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 467
  • 1967
  • 4

zmiana prędkości z 300 na 600 bez wydłużania umowy o kolejne 24 miesiące.

Dopiero po złożeniu reklamacji okazało się że "ktoś" anulował moją dyspozycje zmiany prędkości na szczęście dzwoniła do mnie miła Pani z działu reklamacji która odrazu oe garnęła temat co więcej powiedziała że wizyta technika nie będzie potrzebna przed sekundą dostałem sms że zmiana zostanie wprowadzona od kolejnego cyklu rozliczeniowego trochę bałagan mają w tym orange

Mam nadzieje że wystarczy ponowne uruchomienie Funboxsa bez przywracania go do ustawień fabrycznych? niestety u mnie orange działa na zewnętrznym ont i monter powiedział że jak go  przywrócę do ustawień fabrycznych to będę musiał go wołać.....do funboxsa mam podpiętą jakąś małą białą kostkę..... 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 467
  • 1967
  • 4

zmiana prędkości z 300 na 600 bez wydłużania umowy o kolejne 24 miesiące.

I kolejny update na maila podobno wysyłają szablony w których jest przedłużenie o kolejne 24 miesiące które u mnie nie obowiązuje  dobrze że mam dużo cierpliwości i starczyło mi jej do kolejnej konsultacji kliknę  i zobaczę czy nie wybuchnie  jakby co to mam nagraną rozmowę i zapisany czat będę się odwoływał a do orange taka sugestia może warto byłoby zostawić jakieś luki w szablonach które wypełniałby człowiek nie byłoby takich nieporozumień......... 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 467
  • 1967
  • 4

zmiana prędkości z 300 na 600 bez wydłużania umowy o kolejne 24 miesiące.

i ostatni update wszystko już śmiga transfer po wifi 500 na 120 🙂 dobra karta mała odległość i kabelków nie trzeba 😄