Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wymiana Funbox a prędkość


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

wymiana Funbox a prędkość

jeden, że wina kabla bo ma być okrągły do vdsl, kolejny że Funbox był wadliwy i kazali mi go wymienić, a trzeci że gdzieś na linii coś nie tak.
Anonim

Nie dotyczy

wymiana Funbox a prędkość

@12SenI ten trzeci ma racje że coś jest na linii. Zgłaszaj ten problem niech szukają przyczyn albo migracja do 20Mb.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

wymiana Funbox a prędkość

ok będę to głosił, bo jednak płacę za neta do 80Mb może coś znajdą w końcu. Gdy będę coś wiedział na ten temat to dam znać.
Anonim

Nie dotyczy

wymiana Funbox a prędkość

@12SenCzy masz 10/20 czy 80Mb to cena jest taka sam co innego jest przy światłowodzie. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

wymiana Funbox a prędkość

chyba, że tak. Światłowodu nie wiem czy kiedyś się doczekam.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

wymiana Funbox a prędkość

Z tym loginem ,w którym powinno być "IPv6" oznaczające ,że korzystać z tego rodzaju adresu w tej chwili jakiś problem bo ja mimo nie posiadania go od podpisania nowej umowy mam aktywny adres IPv4 i IPv6.

Na razie nie widzę problemów ale gdy powrócę go grania online w gry typu League of Legends czy World of Warcraft mam nadzieję ,że adres IPv6 nie będzie powodował problemów łącznie ze zwiększonym pingiem w tych grach.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

wymiana Funbox a prędkość

@Gatts Nie możesz mieć jednocześnie aktywnego IPv4 i IPv6. Jeżeli miałbyś w loginie IPv6, to do stron które umożliwiają połączenie IPv6 poleci IPv6, a do stron które tego nie obsługują połączysz się po IPv4 zapewne przez jakiś NAT w sieci szkieletowej Orange.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

wymiana Funbox a prędkość

No niestety zgłoszenie poszło kolejne już, momentami mam poniżej 20Mb/s nawet YT nie chce się buforować, nie mówiąc ile czekam, aż stronka się wczyta, pojawiło mi 17 s błędów ES i 15 s SES. Ciekawe co znów wymyślą gdy technik przyjdzie. Ja mam ipv4 nadal.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

wymiana Funbox a prędkość

Jako ,że nie zwracałem prędzej na to uwagi po podpisaniu nowej umowy na starej umowie miałem aktywne tylko IPv4 a IPv6-brak dostępu do internetu a teraz mam aktywne te dwa rodzaje adresów ,które tyczą tego samego miejsca.

 


ORANGE FIBER 600MBITS IPv4 i IPv6 aktywne 2018-02-04 19_02_42.png

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

wymiana Funbox a prędkość

@Gatts ale to nie ma żadnego znaczenia co jest wyświetlane w statusie połączenia w Windows. 

Ważne jest to, co jest w routerze. Używasz funboxa ? Zaloguj się na niego i wszystko sprawdzisz w zakładce Wsparcie -> Informacje systemowe -> Login PPP.

 

P.S. Na starej umowie też mogłeś się podłączyć do /ipv6