Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

stan linii

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 30
  • 2

stan linii

Witam, chciałem się zapytać czy parametry mojej linii są dobre i jesli nie to czy dałoby się coś z tym zrobić? 
Czy tłumienie nie jest za duze?  Screen w załączniku.


screen.jpg
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

stan linii

@majsu A co ci odpowiadają ? Jak masz pytania pisz na priv

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

23 ODPOW. 23
Anonim

Nie dotyczy

stan linii

@majsu A masz jakiś problem ? Czy tylko pytasz ?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 30
  • 2

stan linii

@Anonim Tak, problem występuję w grach online... Gubię pakiety i ping jest w granicach 80ms to bardzo dużo...

Anonim

Nie dotyczy

stan linii

@majsu To nie jest wina linii ? Pokaż w cmd pathping wp.pl?

Przechwytywanie1.PNG


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 30
  • 2

stan linii

@Anonim
A czego to wina? cmd.jpg

Anonim

Nie dotyczy

stan linii

@majsuJa bym zresetował router do ustawień fabrycznych pod warunkiem, że masz hasło i login do Neostrady.

Anonim

Nie dotyczy

stan linii

@majsu  Oczywiście resetowanie nic nie zmieni, ale można resetować chyba tylko dla nauki resetowania. Zresetować statystykę i zobaczyć ile błędów się pojawia to można zrobić. Od razu widać, że najmniejszy ping to rejon 30ms., tak jest ustawione za to prędkość nie jest przycięta.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 30
  • 2

stan linii

@Anonim@Anonim resetowalem, ale to nic nie daje. Czyli nic się z tym nie zrobi? W grach na początku jest nawet ping w okolicach 50, ale potem jest już na 70-80 i tak już zostaje. W grach lol, cs go.

Mieszkam w mieście, ludzie obok mnie mają światłowody, a ja nawet nie mogę komfortowo pograć 😅

Anonim

Nie dotyczy

stan linii

@majsuMożesz zgłosić jako nie stabilne połączenie z internetem, a nie ping może coś zrobią.

Anonim

Nie dotyczy

stan linii

Zrobić to się da tylko czy zrobią, ale jest jeszcze utrata pakietów, a jak z błędami ile ich się tworzy w czasie. Pisałem, żeby skasować statystykę i zobaczyć za parę godzin.

Bez tytułu5.png

pathping do onet.pl teraz robiony.