Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problemy z routerem oraz internetem


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

Ogólnie to nadal czekam. Póki co dzisiaj prędkość np. jest o wiele lepsza niż przedwczoraj. Liczba błędów od ostatniej synchronizacji nie wzrosła więc faktycznie może muszę uzbroić się w tą cierpliwość i zobaczymy co będzie na samym końcu a chyba póki co temat zamykam

 

Anonim

Nie dotyczy

problemy z routerem oraz internetem

@TerexA możesz pokazać jak to teraz wygląda ? Ważne jest abyś nie resetował routera podczas stabilizacji w okresie 10 dniowym .Tu nie zamykamy postów tylko możesz zaznaczy odpowiednią odpowiedz.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

@Anonim To wiele wyjaśnia. Router był wyłączony i włączony bo niedawno wywaliło korki. Dobrze, że istnieje to forum bo panowie technicy nie powiedzieli nic o tym, że router nie może być resetowany. A tutaj daję screenshotaScreenShot_20180411161926.png

Anonim

Nie dotyczy

problemy z routerem oraz internetem

@TerexNa wywalenie korków nie masz wpływu, ale jest mała poprawa z tymi błędami ale nie obędzie  się bez wizyty techników po tym okresie 10 dniowym. Pewnie masz około 1 km do najbliższej centrali?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

Nawet bliżej. Maksymalnie 500 metrów mam do tej głównej rozdzielni od orange. W salonie powiedzieli mi że według nich powinienem mieć praktycznie pełny zasięg i w dniu montażu faktycznie tak było.

Anonim

Nie dotyczy

problemy z routerem oraz internetem

@TerexW teorii tak powinno być pełna synchronizacja, ale praktyka jest inna jak jakość linii i inne rzeczy.....sam miałem od 2011 do 2018 roku to sporo wiem na ten temat jak to wygląda jak trafisz na kuma tego technika jest wstanie Ci to naprawić 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

Czyli po tych 10 dniach trzeba będzie wzywać techników. Ok mam nadzieję, że to zrobią porządnie, bo mi i tak najbardziej zależy na prędkośći uploadu do streamowania a download to już mniej mnie interesuje.

Anonim

Nie dotyczy

problemy z routerem oraz internetem

@TerexMam jeszcze jedno pytanie czy w loginie do Neostrady masz /ipv6 ?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

@Anonim Tak znajduje się u mnie coś takiego.

Anonim

Nie dotyczy

problemy z routerem oraz internetem

@TerexMożesz wykasować /ipv6  i zapisać tak xxxxxxxxx@neostrada.pl