Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

połączenie internetowe rozłącza się kilka razy w ciagu dnia niezaleznie od urzadzenia


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

połączenie internetowe rozłącza się kilka razy w ciagu dnia niezaleznie od urzadzenia

► Wątek został wyodrębniony z tematu Reklamacja w aplikacji. Odnosi się już bowiem do innego zagadnienia - Moderator Wiktor ◄

 

To z innej beczki jeśli jesteś konsultantem technicznym, to może powiesz mi też co zrobić jeśli połączenie internetowe sie rozłącza kilka razy w ciagu dnia, niezaleznie od urzadzenia, z którego korzystam. Do działu technicznego nie mogę się dodzwonić.

7 ODPOW. 7

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Reklamacja w aplikacji

Jaki posiadasz Internet? Mobilny, w komórce, czy stacjonarny?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

połączenie internetowe rozłącza się kilka razy w ciagu dnia niezaleznie od urzadzenia

Tak w telefonie  i na laptopie. Światłowód


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

połączenie internetowe rozłącza się kilka razy w ciagu dnia niezaleznie od urzadzenia

Próbowałaś router wyłączyć i włączyć jeszcze raz? Dioda z małpką od Intenretu na routerze się świeci w momencie kiedy Ci rozłącza Internet.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

połączenie internetowe rozłącza się kilka razy w ciagu dnia niezaleznie od urzadzenia

@02karola20 Jeżeli masz światłowód do są 4 kwestie do rozpatrzenia.

1) uszkodzony z jakiegoś powodu router(masz Funbox 3.0)?

2) problemy z posiadanym sprzętem

3) zakłócenia zewnętrzne, na które nie mamy wpływu poza zmianą kanału Wi-Fi.

4) problemy z protokołem IPv6 - https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Światłowód-i/Problemy-z-protokołem-quot-IPv6-quot/ta-p/19036

 

Jeżeli masz Funbox 3.0, działasz głównie po Wi-Fi i zasięg jest niewystarczający, to możesz zainteresować się urządzeniem Smart Wi-Fi Box.

Mimo wszystko, zastosuj IPv4 i daj znać czy pomogło.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

połączenie internetowe rozłącza się kilka razy w ciagu dnia niezaleznie od urzadzenia

Router wyłączam codziennie. Mam funbox3. Zasięg bardzo dobry, nagle sie rozłącza internet. Tak od ponad miesiąca, a swiatlowod mam od roku


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

połączenie internetowe rozłącza się kilka razy w ciagu dnia niezaleznie od urzadzenia

Caly czas mam ipv4. Dziękuję mimo wszystko za podpowiedzi.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

połączenie internetowe rozłącza się kilka razy w ciagu dnia niezaleznie od urzadzenia

Czy urządzenie które posiadasz to Funbox 3.0? Dioda z małpką od Internetu gaśnie, czy zmienia się na czerwono? Do ustawień fabrycznych przywracany router? Już próbowałaś się kontaktować, żeby sprawdzić czy gdzieś pod drodze problem?

 

Możesz dodatkowo samodzielnie zdiagnozować problem przez aplikację Mój FunBox. Więcej pod poniższym linkiem, w sekcji "Spróbuj sam rozwiązać problem": https://www.orange.pl/omnibook/rozwiazywanie-problemow-z-neostrada