Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet 10mbs umowa na czas nie określony przejście na 80m/s porada

Anonim

Nie dotyczy

internet 10mbs umowa na czas nie określony przejście na 80m/s porada

@nico999To spróbuj  odtworzyć ten film na 2160p bo u mnie nie idzie na Neo do 80Mb a synchro mam 77115

Na innym Internecie od konkurencji idzie bez problemu

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 57
  • 8
  • 0

internet 10mbs umowa na czas nie określony przejście na 80m/s porada

przycina się 

 

czyli co z tym moim łączem?

Anonim

Nie dotyczy

internet 10mbs umowa na czas nie określony przejście na 80m/s porada


nico999 napisał(-a):

przycina się 

 

czyli co z tym moim łączem?


@nico999Nie z łączem tylko tak działa Internet na vdsl na światełku będzie OK. Jak napisałem wcześniej mam lepsze synchro niż ty i tez nie idzie płynie obejrzeć  


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 57
  • 8
  • 0

internet 10mbs umowa na czas nie określony przejście na 80m/s porada

ale mi nie chodzi o film 🙂 mi tylko chodzi o to czemu na pliku testowy mam około 7,3mb/s pobierania zależy jeszcze na którym serwisie ale około 7,3mb/s jest

 

a pobierając coś z neta film czy jak mam około 3.5mb/s myślałem ze będzie zbliżone do 7mb/s 

 

bo tak to jak ja mam 3.5mb/s w opcji 80mb/s 

 

to ja mając 20mb/s leciało mi równe 2.1 

 

to tu powinno trzymać te 7mb/s  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

internet 10mbs umowa na czas nie określony przejście na 80m/s porada

Załóżmy teoretycznie że prędkość z którą można pobierać z serwisu to 64 Mbps ( 8MBps). Jeśli miałeś neo do 20, mniej Cię cięło, więc zazwyczaj miałeś stałą prędkość. Tutaj ta prędkość łącza jest bliska prędkości z serwera, więc takie wahania są normalne.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

internet 10mbs umowa na czas nie określony przejście na 80m/s porada

Nie będzie trzymać bo to zależy od wysyłającego ten film pewnie ogranicza albo nie ma mozliwości wysyłania więcej nż np. 3. Tak najprościej mówiąc. Masz dobre parametry, niektórzy mogą tylko pozazdrościi

Anonim

Nie dotyczy

internet 10mbs umowa na czas nie określony przejście na 80m/s porada

@nico999Tak ma być nic nie zrobisz jak chcesz to migruj do adsl.To co mi nie działo na Internecie z Orange działa mi na Internecie od konkurencji.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 57
  • 8
  • 0

internet 10mbs umowa na czas nie określony przejście na 80m/s porada

czyli na moje rozumowanie wychodzi tak.Na pliku testowym mam 7-7.5mb/s pobierania ale plik zapewne jest na jakimś serwerze 100/100

 

teraz mając 20mb/s internet i pobieranie 2.1 2.2mb/s to nie odczuwałem strat bo przeważnie ktoś kto uploaduje ten film czy grę miał ten upload na poziomie 2,3mb/s dlatego ja zawsze miałem full..

 

teraz mając pobieranie pobieranie 65mb/s upload 8mb/s 

 

mam mocne łącze ale Ci co uploadują np filmy na fileshark mimo,że ja wykupię konto premium to ta osoba co wstawiła dany film wysyła go np 2,3mb/s bo taki ma upload max swojego łącza to ja logiczne nie pobiorę tego z prędkością 7mb/s.Musiała by ta osoba wysyłać ten dany plik ponad 7,8mb/s żebym ja mógł wykorzystać te pełne 7mb/s 

 

czy dobrze to napisałem? 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

internet 10mbs umowa na czas nie określony przejście na 80m/s porada

Tak, ale warto rozróżnić małe "b" od dużego "B".

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 57
  • 8
  • 0

internet 10mbs umowa na czas nie określony przejście na 80m/s porada

ok to ostatnie pytanko mam.Teraz jak linia się stabilizuje przez 10 dni.Lapka mam podłączonego do routera poprzez ethernet.Ale drugi kabel ethernet mam w pokoju 5m dalej.Czy można odpinać kabel ethernet od lapka? nie spowoduje to błędów na linii?