Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ftth i zmiana IP

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 8
  • 0

ftth i zmiana IP

Kiedy wreszcie zmiana IP będzie mniej dokuczliwa?
Czasami nawet ponad minutę trzeba czekać....

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

ftth i zmiana IP

Aby wymusić zmianę IP o określonej godzinie - dla mnie najwygodniej około 6 rano kupiłem sobie programator czasowy (około 25zł). Ustawiłem żeby rozłączał zasilanie FunBox-a na 1 minutę codziennie o 6 rano i mam spokój z rozłączaneim sesji i zmianą IP w nieodpowiednich momentach. Przy okazji FunBox się nie wiesza, bo ma codziennie restart 🙂programator_czasowy.jpg

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17
Anonim

Nie dotyczy

ftth i zmiana IP

Kiedy będzie mniej dokuczliwa zmiana IP - czy minuta to długo??? Dla Ciebie może tak, dla mnie minuta to chwila 😜 Nie da się pstryknięciem palca zmienić IP.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 8
  • 0

ftth i zmiana IP

Ale piszesz bzdury, na adsl trwało to kilka sekund.
Wymuszenie zmiany ip idzie od BRASa, gdzie można dowolnie ustawić długość trwania sesji.

Anonim

Nie dotyczy

ftth i zmiana IP

@ramem U mnie trwa około 60 sekund przy VDSL

Anonim

Nie dotyczy

ftth i zmiana IP

To wróć do adsl 😜


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 8
  • 0

ftth i zmiana IP

Loteria jest, raz szybciej raz dłużej, u innych operatorów działa to sprawniej i ip zmienia się np co 3 dni, gdzie patrząc na brasa sesja nawiązuje się przy zmianie w 5 - 9 sekund.

Anonim

Nie dotyczy

ftth i zmiana IP

@ramempytanie takie trochę osobiste poza tematem - po co tak często chcesz zmieniać swoje IP. Ja osobiście nie widzę w tym sensu, chyba że.........robisz to w jakimś celowym celu - udział w konkursach, głosowaniach, etc....


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 8
  • 0

ftth i zmiana IP

Nie zmieniam, samo się zmienia co około 22 h; funpacka mam na firme co czasami przerwa 2 minuty troche czasami irytuje.

Anonim

Nie dotyczy

ftth i zmiana IP

@ramem Czy masz w loginie do Neostrady /ipv6 ?

Anonim

Nie dotyczy

ftth i zmiana IP

To zawsze po odpaleniu komputera/internetu idź nastaw wodę w czajniku na kawę/herbatę 😜 Dobre rozwiązanie mam 😜 Co??