Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z wifi router gigaset 504 AG


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Problem z wifi router gigaset 504 AG

Witam 

Od dwóch dni posiadam następujący problem mimo połączenia z siecia przez router kablem etherent z komputerem stacjonarnym ( na stacjonarym jest interent), to przy próbie połączenia przez wifi z dowolnym urządzeniem całkowicie tracę łączność z siecią dioda online gaśnie. Jeżeli działa tylko komputer stacjonaryny poprzez kabel wszystko jest ok 

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Problem z wifi router gigaset 504 AG

Przygotuj sobie swoje dane do logowania do nestrady a nastęnie zresetuj router - być może ta prosta czynność usunie występujący problem.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Problem z wifi router gigaset 504 AG

Resrat routera i ponowne wpisanie loginu i hasła niestety nie pomaga. kończą mi się już pomysły co to może być przez chwilę działa net poprzez wifi na innym urządzeniu a po 2-3 minutach jest już ograniczona łączność 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z wifi router gigaset 504 AG

A masz inny router?
Anonim

Nie dotyczy

Problem z wifi router gigaset 504 AG

A ile masz mocy nadawczej?? Jest tam widoczny w ustawieniach routera taki parametr??? A może by tak dodać ręcznie numer MAC urządzeń mobilnych w ustwieniach Wifi, jest też taka opcja tam - czytam instrukcję. Może to pomoże??


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Problem z wifi router gigaset 504 AG

niestety nie posiadam innego routera, natomiast moc nadawcza ustawiona jest na 100 %

Anonim

Nie dotyczy

Problem z wifi router gigaset 504 AG

OKI, a spróbuj dodać ręcznie urządzenie mobilne poprzez dodanie adresu MAC. Ja miałem identyczny problem z FunBoxem i to mi rozwiązało problem.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Problem z wifi router gigaset 504 AG

Jeżeli chodzi o tą zakładkę dozwoleni klienci to już próbowałem dodawć i niestety nic nie pomogoło 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z wifi router gigaset 504 AG

Chodzi mi o zakładkę Ustawienia WDS - tam dodac adres MAC urządzenia.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Problem z wifi router gigaset 504 AG

Mam dodane ale to nie jest żadne z moich urządzeń coś takiego mi się wyświetla jeśli tam wejdę zzz.JPG