Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zniknięcie plakatu ze strony oferty.oragne.pl/internet


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Zniknięcie plakatu ze strony oferty.oragne.pl/internet

link do wypełnienia deklaracji podałam ja i @Anonim, mam już zapisany na dysku ten plakat w całości, wiem, że w google widnieje tylko ucięta forma, ale powyszukiwałam i znalazłam całość plakatu. Link podmienię w Photoshopie żeby to wyglądało właściwie. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Zniknięcie plakatu ze strony oferty.oragne.pl/internet

to wiem 😛 ale to generalnie nie jest to samo, bo na tamtej stronie oferty.orange.pl/internet można było wypełnić formularz na stronie z chęcią przyłączenia. Trzeba było podać dane i adres. W przypadku strony o której mówicie trzeba wypełniać formularz i wysyłać go do centrali Orange. 
Także operacja, którą wykonasz jest bezcelowa, bo wiem, że wiele osób wypełniło tamten formularz na stronie www a podmiana linku nic nie da w tym przypadku. Czekam aż zrobi to Orange (w co raczej wątpię) ale pozostawić człowieka tak bez informacji....


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Zniknięcie plakatu ze strony oferty.oragne.pl/internet

Mogło się coś podziać, np ludzie, żeby przyspieszyć budowę, wpisywali byle jakie dane, tylko numery budynku po kolei i dlatego zrezygnowano z formy internetowej.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Zniknięcie plakatu ze strony oferty.oragne.pl/internet

ja np jestem za tym aby to przywrócić ale w takim zakresie, by można było zgłaszać się dodatkowo podając ID lub login neostrady, by uniknąć takich sytuacji.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Zniknięcie plakatu ze strony oferty.oragne.pl/internet

Tylko co wtedy z ludźmi, którzy nie mają nic w Orange? Miło by było gdyby po prostu będąc zalogowanym dało się złożyć deklarację elektronicznie, a nie będąc, po prostu w salonie. Trochę to utrudniają, ale miejmy nadzieję, że znajdą jakieś dobre pośrednie rozwiązanie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Zniknięcie plakatu ze strony oferty.oragne.pl/internet

była kiedyś taka opcja ale zniknęła wraz z plakatem 😛 ie.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Zniknięcie plakatu ze strony oferty.oragne.pl/internet

@pablus, moja opinia nie musi być dla Ciebie ważna, lecz wydaje mi się, iż przebudowa stron Orange temu służy, żeby iść z duchem czasu. Dlatego możesz z mojego linka pobrać i wydrukować dostępny tam formularz. Fakt, kto będzie chciał skorzystać, ten wyśle. Sam plakat sobie wisiał i kto pamiętał adres strony? Zamiast niego i szpecącego krajobraz owego plakatu (po wichurze czy innym zjawisku, niekoniecznie przyrodniczym), równie dobrze ten sam prozdrowotny efekt da wizyta u sąsiadów. Zechcą, to wezmą. Będziesz widział od razu "skalę zainteresowania" światłowodem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Zniknięcie plakatu ze strony oferty.oragne.pl/internet

tak się składa że odwiedzałem ich z tym plakatem i zostawiałem a potem wrzucałem do skrzynek a skoro strona jest nieaktywna to nie ma sensu go drukować 😛 

Anonim

Nie dotyczy

Zniknięcie plakatu ze strony oferty.oragne.pl/internet

Bezsensem jest w takim razie wrzucanie do skrzynek czegokolwiek. Wczoraj w czasie 28 sek. oddzwonili do mnie z infolinii sprzedażowej (801234567). Gdybym wyraził chęć przyłączenia mojego adresu do światłowodu wraz ze stosowną i wybraną przeze mnie umową, a warunki techniczne przyłącza byłyby spełnione, to na pewno doszłoby do sfinalizowania umowy. Może tutaj trzeba szukać rozwiązania dla siebie, a nie martwić się o sąsiadów? Życie pokazuje, że nawet tam, gdzie jest już światłowód, nie "zawita" z czarodziejskiej magii tam, gdzie ktoś nie zawalczy o siebie chociażby z ostatniej promocji Orange Love. Myślę, że taki kierunek strategii bardziej odpowiada operatorowi, ale też wcale tak być nie musi.