Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana lokalizacji routera / nowa umowa

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zmiana lokalizacji routera / nowa umowa

Chyba że podłączenie do domu ma się dwużyłowym światłowodowem, wtedy można mieć dwa gniazda i usługę od dwóch dostawców. U mnie technicy przeciągnęli podłączenie drugiej linii 15 metrów i przez dwa miesiące w pandemii korzystałem z dwóch dostępów.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9023
  • 45

Zmiana lokalizacji routera / nowa umowa

@slav72 tak podejrzewałem.

@Misiek62 jak to mówią kto bogatemu zabroni. Przeciętnego klienta nie stać na takie ekstrawagancje zeby podwójnie płacić. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zmiana lokalizacji routera / nowa umowa


@mardernapisał(-a)

 

@Misiek62 jak to mówią kto bogatemu zabroni. Przeciętnego klienta nie stać na takie ekstrawagancje zeby podwójnie płacić. 


Nie przesadzajmy, to były szczególne okoliczności, kiedy była praca zdalna i potrzebowaliśmy pewności ciągłości usług... a zmiana operatora na zakładkę nie gwarantuje takiej.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9023
  • 45

Zmiana lokalizacji routera / nowa umowa

@Misiek62 nie słyszałem zeby ktoś w pracy zdalnej tak się zabezpieczał i płacił za dwa łącza dwóm firmom. Nie ma neta to się zbieram i jadę do biura a nie płacę podwójny abonament. 

Druga rzecz to że masz kabel abonencki z 2 włóknami nie oznacza że mogą Ci włączyć dwie odrębne usługi. Wszystko zależy od zajetości na splitterze i na Olcie. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zmiana lokalizacji routera / nowa umowa

@marder  nie będę szczegółowo wyjaśniał okoliczności dla których taka pewność dostępu do internetu była uzasadniona. Nie każdy w trakcie pandemii mógł jechać do biura... Co do uwarunkowań technicznych masz rację, muszą być wolne porty... reszta to kwestia wyboru dostawcy, bo tu gdzie mieszkam mamy sieć budowaną w ramach POPC, więc różni operatorzy mają prawo dostępu ze swoją ofertą.