Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zerowa stabilność łąćza + DUŻY PING


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zerowa stabilność łąćza + DUŻY PING

Witam wszystkich Państwa. W zasadzie to sprawa zgłoszona już u techników, ale może ktoś ma podobną, miał podobną i byłby w stanie pomóc mi szybciej to rozwiązać :). Posiadamy w domu pakiet neostrady kablowej do 10mb/s. Nigdy przez 5 lat umowy nie było 10mb/s internetu, dochodzi zazwyczaj do 2mb i to jest maksymalna prędkość. Od jakiegoś miesiąca średnio co 5 minut przerywa połączenie z internetem, absolutnie nic nie da się zrobić. Myślałem, że wina leży po mojej stronie, zakupiłem nowy router, chociaż w sumie nie wiem po co, bo jak się okazuje na obu jest taki sam problem.

Druga sprawa to PING w grach. 

Na starym routerze, posiadam wysoki ping oscylujący w granicach 60-100 ale jest on na tyle znośny, że niezauważalny i mogę normalnie na nim grać.

Na nowym routerze, posiadam ping od 20 do góra 40, ale jest tak cholernie nieznośny, że grę wyłączam z hukiem po 1 minucie. 

Pytanie to: Od czego to zatem zależy? Dodam tylko, że i jeden i drugi router podpinam kablowo do komputera. Więc słaby zasięg wi-fi nie wchodzi w grę.

 

Pozdrawiam.

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Zerowa stabilność łąćza + DUŻY PING

@dnl20My raczej tobie nie pomożemy ale napisałeś że czekasz na techników wiec poczekaj spokojnieEmotikon: Szczęśliwy 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zerowa stabilność łąćza + DUŻY PING

Zapytałem, bo może ktoś miał podobne problemy, na przykład z pingiem lub przerywaniem łącza :).

Anonim

Nie dotyczy

Zerowa stabilność łąćza + DUŻY PING

@dnl20Tak miałem problem jak u mnie gdy zrywało polaczenie to ping szalał. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zerowa stabilność łąćza + DUŻY PING

Jakie uzyskałeś rozwiązanie owej sytuacji? 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Zerowa stabilność łąćza + DUŻY PING

W moim przypadku było poprawienie nie kontaktu na linii. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Zerowa stabilność łąćza + DUŻY PING

Powinien być osobny dział bo nie da się porównywać łącz światłowodowych z miedziakami czy nawet przez sieć GSM lub radiowo.