Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamiana internetu mobilnego na internet stacjonarny - czy jest możliwa?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Zamiana internetu mobilnego na internet stacjonarny - czy jest możliwa?

Witam, przedluzylem umowę z internetem LTE, przez 3 lata nigdy nie wykorzystałem limitu, mógłbym w środku umowy zmienić LTE na internet po kablu? To taki sam koszt abonamentu

15 ODPOW. 15

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Internet domowy

@Niwek podpisać nową umowę tak. Zmienić niestety nie. To są różne technologie świadczenia usług. Jeżeli by chodziło o zmianę na wyższy plan, to w tej samej technologii jest możliwość w trakcie trwania umowy.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Internet domowy

Inne rozwiązanie to cesja umowy LTE na inną osobę a Ty bierzesz internet po kablu i masz to co chcesz. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Internet domowy

Zadzwoniłem i po prostu anulują mi internet lte a zrobią internet na kablu zwykły, dzięki za błędne pomoce


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Internet domowy

@Niwek miałeś farta i trafiłeś w takim razie na konsultanta, który pomoże w Twojej sprawie. Indywidualne podejście do Twojej sprawy. Sprawdź tylko, czy nie naliczą Ci kary umownej, za anulowanie umowy.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Internet domowy

Nie wydaje się to powszechne podejście że tak po prostu anulują umowę. 

Technicznie pewnie lepiej odciążyć radio i mieć klienta na infrastrukturze na kablu.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Internet domowy

I na chacie i przez telefon mi tak powiedzieli, więc to normalne 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Internet domowy

Okej, to dobrze że się tym podzieliłeś. Może to być przydatne w przyszłości dla innych. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Zamiana internetu mobilnego na internet stacjonarny - czy jest możliwa?

@Niwek  witam  możesz podpisać umowę nową na internet stacjonarny. Niestety  w trakcie trwania umowy internetu mobilnego nie możesz zerwać umowy , bo zerwanie umowy wiąże się z karą za zerwanie przed terminowe umowy . no chyba że zrobisz cesję i przepiszesz na kogoś usługę mobilna co będzie se płacił . czasem zdarza się że operator da taka zgodę ale rzadko  . 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Zamiana internetu mobilnego na internet stacjonarny - czy jest możliwa?

Wyłącza mi internet mobilny a włącza internet kablowy, przecież pisze ze tak będę miał, tamtą umowę anulują, a ta będę miał nowa na 2 lata