Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysokie pingi


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 4
  • 0

Wysokie pingi

dołaczam sie do tego ja tez mam internet do 10mb zawsze bylo okej pobieranie 600-800kb/s ping tak do 100. ale okolo 50 okolo zazwyczaj. A odkad mam odblokowany internet bo nie korzystalem przez jakis czas . mam caly czas ping byli u mnie z orange 2 razy dzwonilem z 10 i nie umieja zrobic przyjezdzaja kaza mi speedtesta robic i tyle nie wiem co za ludzie tam pracuje co ja mam zrobic jest ping 50 i co 15sec okolo skok do 600 nawet . Co moge zrobic bo tego sie nie da wytrzymac . Widac po wpisaniu wp.pl ping 

zxcvbnmsdfghjkertyuiofghjk.jpg

 

Anonim

Nie dotyczy

Wysokie pingi

Można jeszcze po pingować z zewnątrz do routera, bramy i zobaczyć czy jest tak samo


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 4
  • 0

Wysokie pingi

jest tutaj zdjecie jest skok. co mam im  mówic to na bank wina z strony orange tak ? bo maja technicy znowu przyjechac juz nwm jak im to wytlumaczyc

13231656.jpg

 

Anonim

Nie dotyczy

Wysokie pingi

Widać problem, ale po stronie LAN na drodze komputer - router. Ping do routera to z reguły jest rejon 1ms oczywiście jeśli wychodzi tylko ping.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Wysokie pingi

Na przyszłość polecam użytkownikom internetu robić test w programie "WinMTR" sprawdzając adres IP strony przez którą łączysz się czy z serwerem do gry online lub adresem strony www.

Tam wtedy widać wszystko jak załączycie program do testowania załóżmy na 5minut.