Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysoki ping tylko w grach


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Wysoki ping tylko w grach

Witam,

Mam problem z internetem w trakcie grania. Podczas oglądania filmów, pobierania czy ogólnego korzystania z internetu, nie ma żadnych problemów. Jak tylko połączę się z jakąś grą, to ping skacze nawet do tysięcy i nic nie mogę z tym zrobić. Podczas rozmowy przez Discord, ten pokazuje ping 30, ale jak tylko wejdę do jakiejś gry, ping skacze do 300+, jak wyłączę grę to ping wraca do normalnego. Korzystam ze Smart WiFi Boxa (internet do niego idzie z Funboxa 3.0), z którego do komputera idzie kabel. Próbowałem wielu rzeczy, wyłączałem antywirusa, korzystałem z VPN dla graczy np. ExitLag, zmieniałem rejestry, korzystałem z TCPOptimizer, nic nie pomaga. BOK nie widzi żadnych problemów, raczej na pewno nie jest to wina gier, bo raczej wszystkie nagle nie maja problemów z serwerami. Problem jest strasznie losowy, jednego dnia wszystko jest w porządku, innego występuje dopiero po czasie, a czasami cały dzień. Nie wiem co dokładnie powoduje te problemy. Czy jest coś co mogę zrobić, żeby ten problem znikł?

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Wysoki ping tylko w grach

@Laszeek  jeśli raz jest dobrze a raz żle, to przeciążony internet i serwery gier, można zgłoszenia robić, ale jak szybkość internetu jest zgodna z umową, to możesz nic nie wskórać.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Wysoki ping tylko w grach

Ale żeby w KAZDEJ grze w którą gram były problemy? Nawet jeśli hostem jest mój znajomy i na połączeniu jesteśmy tylko we 2? 😕


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Wysoki ping tylko w grach