Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana starego kabla ADSL


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Wymiana starego kabla ADSL

Witam, chciałbym wiedzieć czy istnieje możliwość samodzielnej lub poprzez Orange wymiany doprowadzonego kabla ADSL z puszki którą mam obok domku.

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Wymiana starego kabla ADSL

@radek64Możesz sam jak potrafisz albo to zgłosić przez BOK 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Wymiana starego kabla ADSL

Jakieś koszty wymiany / podłączenia ? Mam bardzo stary kabel umożliwiający jedynie przesył 8Mb/s. Chciałbym wymienić na nowszy by dało radę podłączyć przynajmniej 20 Mb/s

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana starego kabla ADSL

@radek64Musiał byś wymienić aż do centrali a nie jak napisałeś wcześniej 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Wymiana starego kabla ADSL

Czyli nie ma co liczyć raczej. Niestety nie wiem co dokładnie było robione na mojej ulicy wiem, ze od centrali leci te 20 Mb/s tak mi mówił kiedyś technik gdy próbował naprawić połączenie.
Wiem też, że na mojej ulicy był zmieniany raz kabel ale dziadkowie nie zgodzili się na zmiane starego kabla wtedy...

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana starego kabla ADSL

@radek64Temat bardzo ciężki. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Wymiana starego kabla ADSL

Rozmawiałem z obsługa z Orange... Niestety mam dodatkowy problem ponieważ jedynie korzystam z linii Orange a faktyczne usługi opłacam w T-mobile i to tam powinienem zgłosić coś takiego później oni do Orage itd... Czyli jak zwykle niekończąca się historia o ile ktoś coś w tym kierunku zrobi

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana starego kabla ADSL

Wymiana fragmentu linii pewnie nic nie poprawi, trzeba zrobić pomiar ile jest na tz. słupie i wtedy zadecydować. Linia jak najkrótsza i jak najmniej połączeń, wtedy jest najlepsza.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Wymiana starego kabla ADSL

Takie pomiary robił technik u mnie jakieś poł roku temu gdy traciłem pakiety danych. Chodzi tu raczej o ten niewymieniony kawałek kabla od puszki do domu.

Bo jeżeli do puszki idize normalnie te 20 Mb/s a od puszki idzie stary kabel o ograniczonej przepustowości to nic więcej nie da się zrobić.

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana starego kabla ADSL

Na forum nie widać. Dwudziestki to raczej niema na słupie w adsl, bo centrale byłoby widać można powiedzieć, że z okna. Długość i jakość linii ma znaczenie. Technicy to wiedzą jaki rejon powinien mieć prędkość, także tylko kontakt z technikiem i ewentualne z nim się dogadanie ma sens.