Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 555
  • 2303
  • 5

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca

Hej
Wczoraj dostałem pierwszą propozycje przedłużenia umowy na kolejne 2 lata z darmową wymianą modemu na funbox 6 niemniej licząc na to że uda mi się w grudniu obniżyć abonament o te 5 czy 10 zł narazie zrezygnowałem. 

Mam dwa pytania 

Czy uda się obniżyć rachunek czekając do ostatniego miesiąca biorąc pod uwagę że w orange mam tylko internet? i co się dzieje z tymi 6 miesiącami obecnej umowy skracają się i robi się 24 czy dodają się do aneksu i wtedy jest 30?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18915
  • 54168
  • 746

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca

@_Artek_ przed świętami mogą być promocje, więc różnie może być z obniżeniem abonamentu. Może się udać lub nie.

Jeżeli dostajesz propozycję umowy na nowych warunkach, to po podpisaniu umowa leci na 24 miesiące. Te 6 przepada, nie są doliczanie do nowej umowy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca

@_Artek_  na obnizki bym nie liczyl, ale to kwestia indywidualna. Zalezy czy uda Ci sie cos wynegocjowac. Jesli teraz konsultant Ci nic nie zaproponowal to w grudniu tez nie ma oczekiwac jakis prezentiw. Umowa przedluza sie o 24 miesiece od konca obecnej umowy 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18915
  • 54168
  • 746

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca

@_Artek_ przed świętami mogą być promocje, więc różnie może być z obniżeniem abonamentu. Może się udać lub nie.

Jeżeli dostajesz propozycję umowy na nowych warunkach, to po podpisaniu umowa leci na 24 miesiące. Te 6 przepada, nie są doliczanie do nowej umowy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18915
  • 54168
  • 746

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca


@byczyn_86napisał(-a)

@_Artek_  na obnizki bym nie liczyl, a umowa przedluza sie o 24 miesiece od konca obecnej umowy 


Jesteś pewnym?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca

@ketrasaArtur @_Artek_ @faktycznie, bije sie w pier😉 po podpisaniu aneksu obowiazuje juz nowa umowa przez 24 miesiace.

@_Artek_ moze tutaj cos znajdziesz

https://www.orange.pl/internet/przedluzam-internet


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 555
  • 2303
  • 5

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca

Nawet jeśli nie obniżki to po prostu w grudniu cennik może być inny wielka trójka średnio co kwartał/ pół roku daje nową ofertę a myśle że co jak co ale internet światłowodowy będzie raczej tańszy niż droższy.  


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca

@_Artek_ no wlasnie niczego nie mozna byc do konca pewnym. Rozmowy, SMSy tez powinny byc coraz tansze a sa coraz drozsze


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18915
  • 54168
  • 746

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca

@_Artek_ różnie może być. Ostatnio abonamenty komórkowe poszły w górę, wiec nie wiadomo, jak będzie z internetem. 

 

@byczyn_86 fajnie, że udało się naprostować. Nie będzie rozbieżności 🤔👍 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18915
  • 54168
  • 746

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca

@_Artek_ jeszcze małe sprostowanie. Podpisana nowa umowa wchodzi dokładnie od nowego okresu rozliczeniowego. Czyli jeśli zostało Tobie 6 miesięcy do końca, okres rozliczeniowy masz 26 każdego miesiąca, to nowa umowa liczona jest od 26 na 24 miesiące.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 555
  • 2303
  • 5

Wymiana na funbox 6 pół roku przed końcem umowy czy się opłaca

Umowe na telefon przedłużyłem już u konkurencji korzystając z promocji na euro niestety wydaje mi się że orange w mojej lokalizacji nie pozwoli mi na zmianę koloru internetu światłowodowego na bardziej magentowy 😄  aczkolwiek uważam np że wymuszanie aneksowania umowy tylko po to żeby np odblokować 5g które w polsce jest i tak tylko teoretyczne to podpadająca pod UOKiK......