Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wolne działanie internetu


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Wolne działanie internetu

Temat przeniesiony z Modemy i routery do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Witam. 

 

Od kilku dni mam problem z ewidentnie spowolnionym internetem. Nie wiem czy jest to spowodowane jakimiś pracami na linii czy też czymś innym. Jednakże próbowałem podziałać przy tym sam. Reset routera niestety nie pomógł. Wcześniej internet działał dobrze, teraz niestety jest strasznie opóźniony. Wolne ładowanie stron, filmów, wysoki ping w grach itd. 

 

Lokalizacja: okolice Ostrołęki (woj. Mazowieckie)

7 ODPOW. 7

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 323
  • 8

Wolne działanie internetu

Zakładam, że Neostrada skoro napisałeś o linii. Jaka prędkość internetu? Łączysz się kablem czy po WiFi?
Zrób test na pro.speedtest.pl i wstaw wynik.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Wolne działanie internetu

Prędkość: 100 Mb/s

 

Kablem. Komputer stacjonarny.

 

Test wstawiam w momencie, kiedy ping w miarę się ustabilizował. Normalnie miałem 25-30. Od momentu, kiedy jest problem, "normą" jest 40-45. Niestety jest tak tylko przez chwilę, a później wywala po 100+ i tak ciągle.. 

test.png

Anonim

Nie dotyczy

Wolne działanie internetu

@TysznielDaniels  wypada zgłoszenie zrobić, awaria czy nie, nie masz transferu jaki być powinien.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 323
  • 8

Wolne działanie internetu

@TysznielDaniels Masz 100 Mbit/s (światłowód) czy może jednak opcję do 10 Mbit/s, która działa na kablach miedzianych?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Wolne działanie internetu

Nie mam światłowodu.

Anonim

Nie dotyczy

Wolne działanie internetu

To może dasz na forum statystyki z routera, zgadnę FunBox 2.0, tak poza tym jest aplikacja Mój FunBox, można w niej diagnostykę internetu zrobić @TysznielDaniels .


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Wolne działanie internetu

Statystyki z routera, tzn?

 

Livebox 2.0