Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

Anonim

Nie dotyczy

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

Przechwytywanie.PNG

U ciebie jest do bani


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

Pamiętajmy że to jest oferta do 80Mb a rzeczywiste parametry sa już zależne od jakości danego lacza . To niestety nie światłowód
Anonim

Nie dotyczy

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

@Remi Jak widać, że ma cos nie tak z parametrami w rubryce U2


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 50
  • 13
  • 0

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

A mógłbyś pokazać Twoje parametry?

Dziwi mnie, że mam złe, bo jestem bardzo blisko centrali (jakieś 150-200 metrów), ADSL nie mam zrobione zrzutu, ale tam połączenie było cały czas stabilne, może tak być, że technicy coś źle ustawili i mam tak źle parametry linii?
Widzę, że mam duże dB w download dla sekcji download, dla upload jest prawie 0 więc dlatego cały czas mam stabilne wysyłanie na poziomie 8 Mb/s

Jutro sprawdzę inne miejsce z 80 Mb/s, które jest jeszcze bliżej centrali jakie parametry ma i podeślę wam do porównania.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 50
  • 13
  • 0

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

Poszukalem na forach i uzytkownik z taka synchronizacja:

https://zapodaj.net/8d0235b6fab58.jpg.html

 

wyciaga 80 Mb/s i ma sciaganie na poziomie 10 MB/s, wiec leci mu maksymalnie, a jest dalej od centrali, niz ja, wiec nie rozumiem dlaczego ja mam tak slabe parametry lacza.

Anonim

Nie dotyczy

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s


Sk_uter napisał(-a):

Poszukalem na forach i uzytkownik z taka synchronizacja:

https://zapodaj.net/8d0235b6fab58.jpg.html

 

wyciaga 80 Mb/s i ma sciaganie na poziomie 10 MB/s, wiec leci mu maksymalnie, a jest dalej od centrali, niz ja, wiec nie rozumiem dlaczego ja mam tak slabe parametry lacza.

 

"Wyciąga 80 Mb/s i ma sciaganie na poziomie 10 Mb/s"  czytam to i nie wiem czy ma 80 czy 10?  A co tu porównywać jak na obrazku nie ma podanego tłumienia. Bez sensu porównanie. 


 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 50
  • 13
  • 0

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

Ma prędkość 80 Mb/s i ściąga 10 MB/s, czyli najwyższą możliwą prędkość, proszę zwrócić uwagę, że najpierw pisze w megabitach, a potem w megabajtach.

Co do szumienia to tutaj chyba nic się nie da zrobić, bo tylko to pokazuje router Orange
Anonim

Nie dotyczy

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s


Sk_uter napisał(-a):
Ma prędkość 80 Mb/s i ściąga 10 MB/s, czyli najwyższą możliwą prędkość, proszę zwrócić uwagę, że najpierw pisze w megabitach, a potem w megabajtach.

Co do szumienia to tutaj chyba nic się nie da zrobić, bo tylko to pokazuje router Orange

No tak te jednostki

Nie tylko szum wpływa na jakość linii, ale pojawianie się większego hałasu okresowo takie uderzenia hałasu.

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 50
  • 13
  • 0

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

Sprawdzilem synchronizacje u dwoch osob w mojej miejscowosci z opcja 80 Mb/s:

1. Tutaj osoba, ktora jest jeszcze blizej centrali (ponizej 100 m):
blizej serwera.png2. A tutaj sasiądki:

sasiadka.png

 

Nie wiem czy gdzies mozna sprawdzic dokladniejsze parametry, ale nie udalo mi sie tego odnalezc