Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 50
  • 13
  • 0

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

A moje synchronizacje wygladaja okey?

 

Laczysz sie przez Wi-Fi czy kabelem?

 

Co z sciaganiem plikow, jakie predkosci MB/s uzyskujesz?

Anonim

Nie dotyczy

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

Mam tak po ustawiane, czyli defaultowo. Łącze się po WiFi 5 GHz

Asus.PNG


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 50
  • 13
  • 0

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

No i jakie predkosci uzyskujesz przy sciaganiu? 

 

Jesli mowisz, ze ciagniesz full 80 Mb/s to powienies ok 10MB/s sciagac, masz tyle?

Anonim

Nie dotyczy

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s


Sk_uter napisał(-a):

No i jakie predkosci uzyskujesz przy sciaganiu? 

 

Jesli mowisz, ze ciagniesz full 80 Mb/s to powienies ok 10MB/s sciagac, masz tyle?


Mam 7/8MB/s a nie 10MB/s


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 50
  • 13
  • 0

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

No to i tak ladnie, ja mam nadzieje, ze niedlugo u mnie takie wyniki zobacze. Zobaczymy jeszcze co Orange eksperci po weekendzie powiedza.

Anonim

Nie dotyczy

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

Jak zawsze wszystko OK tak mówią już to przerabiałem.

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 50
  • 13
  • 0

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

Zrobilem dzisiaj testy po kablu i tam sciaga mi 6-8MB, ale czasami skacze nawet do 2MB, na Wi-Fi dalej tylu nie moge wyciagnac, cos w ustaiwnieach Wi-Fi routera robiles? 

 

Jaka masz karte sieciowa i jak daleko od routera jestesc, co uzyskujesz podobne wyniki na Wi-Fi?

Anonim

Nie dotyczy

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s


Sk_uter napisał(-a):

Zrobilem dzisiaj testy po kablu i tam sciaga mi 6-8MB, ale czasami skacze nawet do 2MB, na Wi-Fi dalej tylu nie moge wyciagnac, cos w ustaiwnieach Wi-Fi routera robiles? 

 

Jaka masz karte sieciowa i jak daleko od routera jestesc, co uzyskujesz podobne wyniki na Wi-Fi?


Ja mam router asus DSL-AC68U karta wifi intel dual band wireless-ac 7260 odlegolosc okolo 11m od routera


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 50
  • 13
  • 0

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

Aa to masz nowsz karte z 802.11ac, moja wspiera max 802.11n (Intel..), a powiedz mi jeszcze jaki masz FW w routerze, bo ja mam najnowszy: 3.0.0.4.380_3281, ale czytam, ze ten soft ma jakies problemy z WiFi.

 

Powiedz mi jeszcze jaka predkosc i ile kresek zasiegu masz prz polaczeniu z routerem? Bo udalo mi sie zorganizowac do testow zewnetrzna karte TP-LINKA T4U i na tej karcie wyciagam polaczenie 3/5 kresek + 390 Mb/s predkosci sieci, zas predkosc sciagania skacze miedzy 3-4MB/s wiec jest lepiej, ale jeszcze nie to czego oczekuje.

 

Na koniec prosilbym, abys zrobil test na czestotliwosci 2.4 Ghz jakie predkosci sciagania udaje sie uzyskac.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 50
  • 13
  • 0

Wolna predkosc pobierania na 80Mb/s

SNR.PNG

 

Moglbys ktos sprawdzic czy mam dobre parametry SNR itp? Bo ostatnio porobilem testy na kablu to nawet tam transfer mocno skacze, co na ADSL-u nie mialo miejsca.