Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wielki Negatyw !


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Wielki Negatyw !

I koniecznie musisz dzwonić w dni parzyste

Anonim

Nie dotyczy

Wielki Negatyw !

Wielka szkoda, że nie ma na NO telefonu do przyjaciela, albo niebieskiej linii. Można by się "wypłakać" do woli. Nie wiem, dlaczego świat jest tak skonstruowany, że z szeroką d... wszędzie się zmieścisz (nawet z windą i podnośnikiem Emotikon: Mrugający), a z roszczeniową buzią (delikatnie powiedziane) nie za bardzo.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Wielki Negatyw !

Poważna firma a podejście do Klienta jak w komediach z lat 80-tych....

Konsultanci w salonach powinni jeszcze mówić zaraz nie widzi Pan że bułkę jem... takie numery z karą umowną to standard w Orange a jak Klient się domaga naprawienia sytuacji to jest roszczeniowy burak... Brawo Orange !!! niedługo będziecie rozdawali te światłowody po 10zł/mc a i tak nikt się nie skusi

Anonim

Nie dotyczy

Wielki Negatyw !

Dobre 🙂 Jak chcecie to mogę otworzyć taką infolinię 😜

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 22
  • 1

Wielki Negatyw !

Gość mówi prawdę więc najlepiej po nim pojechać.

Powszechny trend to komplikowanie prostych rzeczy i wmawianie, że tak jest ok.

Ostatnio miałem ochotę na (bo niby nie ma a jest) VDSL. Użyłem, czatu, różnych numerów kontaktowych (oczywiście poleciało trochę czasu, nerwów i kasy) Praktycznie nikt nic nie może nawet jak chce (Pozdrawiam spoko konsultanta Pana Norberta) . Na koniec nie dostałem nawet informacji zwrotnej. W systemie panuje bałagan a nawigowanie po tym wszystkim to nakaz jazdy tyłem do przodu. Zależnie od której strony się wejdzie to otrzymuje się różne często nieprawdziwe informacje.

 

Mam Neo 20. System Orange podaje, że mogę mieć Neo 10 a w innym miejscu 20.

Przez pewien czas miałem umowę i płaciłem za Neo 10 a parametry Neo 6. Orange  do czasu spalenia slotu na centrali trzymało mnie na starej karcie.

 

Mam i działa Neo 10. Po czasie osiągam realnie parametry deko poniżej Neo20. Kolejna awaria. Technik mówi, że mam w systemie Neo 20. Mówię mu że umowę mam na 10. Przy okazji technik proponuje mi właśnie VDSL. Orange na każdym poziomie twierdzi, że nie ma takiej opcji. Kolega też chciał VDSL i Orange twierdziło - nie ma. Orange samo w końcu zadzwoniło do tego kolegi  i VDSL śmiga jak złoto. Wychodzi na to (z pewnego źródła) że jest on jedynym bądź pierwszym w okolicy z VDSL-em.

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 22
  • 1

Wielki Negatyw !

Przeczytałem jeszcze raz wątek. Tak. Często jest jak w filmach Barei i cięcia w personelu jak i ich kompetencjach, możliwościach niczym towar na kartki którego i tak prawie nie ma. Natrfiłem na konsultantów  z jajem i ikrą ale skrzydła podcina im system a system jest taki jak kierująca nim i pracownikami wierchuszka nadętych bufonów. To samo było w Multimedi (miałem wtedy radiówkę lata temu). Od mojej chęci na VDSL-a do 80 Mb/s minęło 4-5 miesięcy. Byłem ponownie w salonie (posiedziałem sobie tam trochę hm .. w małej ale długiej czasowo kolejce) . Gość zmajstrował email do jakiegoś znajomego w mojej sprawie ale nie miałem żadnego numeru zlecenia (czegokolwiek) ani z czasem nie dostałem żadnej informacji zwrotnej. W tym tygodniu dostałem ofertę na Orange Love 4w1. Zgodziłem się ale proponowano mi ofertę za około 109 zł ale wziąłem uboższy pakiet TV bo i tak olewam TV i wyjdzie coś około lub poniżej 100zł. Niestety Tv trzeba wziąć bo tak jest skonstruowana oferta.

Miało to być niby na mojej dotychczasowej prędkości ale umowa miała zejść do 10 Mb/s bo niby znów głupi system nie puszczał TV przy 20 Mb/s a k....wa na 10 Mb/s tak LoL. Po prostu potem miałem sam zgłosić chęć przejścia ponownie na 20 Mb/s - bez sensuuuuuuuu. Podumałem jeszcze i poskakałem po swoim koncie Orange i ponownie to samo co post wyżej. Zależnie czy wejdziesz drzwiami czy oknem to widzisz różne, przeróżne, różniaste itd. opcje. Wszedłem od ****** strony i pojawiło się Neo_80.png

Cuuuud ale tylko w jednym miejscu. Więc napisałem im tak. Chcę umowę na VDSL 80 Mb/s bo mam dość kopania się z koniem o VDSL-a. Nawet jak nie będzie pełnych prędkości (jestem świadomy że raczej nie będzie) to zadowoli mnie nawet 70%. Przecież teraz prędkość wysyłania przy Neo 20 to do 1 Mb/s co jest parodią w dobie wysyłania filmików, zdjęć itp. Zdjęcie z smartfona czy aparatu to obecnie tak od 2 MB i więcej a jak chcesz wysłać cokolwiek co ma 100MB i więcej to człowieka krew zalewa i podczas wysyłania np. na Youtube to około godzina z głowy i strony się ciężko przegląda przy takim wysyłaniu. Opcja 80 daje wysyłanie do bodaj 8 Mb/s więc wszystko co mi da wysyłanie powyżej 1 Mb/s to wielkie WoW.

Technik ma przyjechać jutro na montaż. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

P.S. Sprawdzałem mapę zasięgu usług Orange i po około czterech miesiącach nadal nie ma na niej mojego kolegi z 80Mb/s ani nawet że ma jakąkolwiek Neostradę i kilku sąsiadów też tam nie istnieje a często w rozmowach Orange powołuje się na tą prehistoryczną mapę. Na dodatek mapa ma tą samą ikonę do Neo od 10-80.

 


Neo_80.png

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 22
  • 1

Wielki Negatyw !

Teraz wygląda to tak

Zrzut ekranu (3).jpg

 

Zrzut ekranu (7).jpg

Pokazuje trochę błędów ale nie ma rozłączania, obecnie wygląda, że moje założenia zostały spełnione zwłaszcza pod kątem prędkości wysyłania.

Zrzut ekranu (8).jpg