Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utracony email...@neostrada.pl pomocny do odzyskania Konta na FB


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Utracony email...@neostrada.pl pomocny do odzyskania Konta na FB

Witam,miałem imeila w neostradzie który był przypisany do konta na FB.Niestety zapomniałem hasła do FB i żeby je odzyskać,Kod aktywacyjny jest wysyłany na emaila w neostradzie.Niestety okazało się ,że już go nie posiadam,ponieważ neostradę miałem już dawno temu,a email został,do czasu,gdy 2 miesiące temu został zlikwidowany w orange.Czy jest możliwość powiedzmy odpłatnie uruchomić emaila z moją nazwą,choć by na 15 min.aby uzyskać kod aktywacyjny do Konta FB? A może któryś z użytkowników forum może pomóc mi i założyć na chwilkę taki email,może jeszcze nazwa jest dostępna.Proszę o odpowiedź.Pozdrawiam

14 ODPOW. 14

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Utracony email...@neostrada.pl pomocny do odzyskania Konta na FB

@Adam44 czy kontaktowałeś się z FB w tej sprawie? Podejrzewam, że może być kłopot z kontem e-mailowym na neostrada.pl. Może w sprawie e-maila porozmawiaj z konsultantem na czacie.

Na NO nikt nie pomoże w sprawie zakładania i usuwania kont w domenie neostrada.pl tylko właściciel.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Utracony email...@neostrada.pl pomocny do odzyskania Konta na FB

Do FB już chyba z 10 meili wysłałem,cisza.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Utracony email...@neostrada.pl pomocny do odzyskania Konta na FB

@Adam44 z tego co mi opowiadali znajomi, żeby skontaktować się z FB, to trzeba mieć dużo cierpliwości. Jest duża trudność z kontaktem. Może szybciej uda się załatwić sprawę kontaktując się z Orange na czacie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Utracony email...@neostrada.pl pomocny do odzyskania Konta na FB

Odzyskanie adresu email wprost nie jest możliwe. Ew jak masz znajomego co ma Neostradę i nie ma poczty, poproś go by spróbował założyć konto z tym samym loginem. Ale zyska dostęp do nowej poczty.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Utracony email...@neostrada.pl pomocny do odzyskania Konta na FB

Nie do końca,bo umowa się skończyła 15 lat temu,a meil działał do lutego,przyzwyczaiłem się i nie myślałem o zmianie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Utracony email...@neostrada.pl pomocny do odzyskania Konta na FB

ketrasa próbowałem kontaktu z orange,jakiś automat się włączył,zadawał pytanie całkowicie odbiegające z tematu i nic co nie było związane z tematem automatu nie dało sie napisać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Utracony email...@neostrada.pl pomocny do odzyskania Konta na FB

Nikt z obsługi klienta nie ma dostępu do skrzynek do Neostrady. Mają to tylko ludzie z IT Orange - ale tam jako klient nie uzyskasz info. RODO i inne sprawy.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Utracony email...@neostrada.pl pomocny do odzyskania Konta na FB

@Adam44 sprawdź, czy nie da się odzyskać hasła do FB po przez SMS-a na numer telefonu, który mogłeś podać?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Utracony email...@neostrada.pl pomocny do odzyskania Konta na FB

No duuużo i niestety zbiegło się z hasłem feisa.