Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Umowa na miedź i światłowód jednocześnie


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Umowa na miedź i światłowód jednocześnie

@Anonim Właśnie dzwoniłem do sklepu internetowego, próbowałem wypełnić też formularz zamówienia online da radę to zrobić do ostatniego etapu po czym wyskakuje okienko z info, że procesują aktualne zlecenie i przycisk służący do zamówienia jest szary/nieaktywny - a innego zlecenia jak wypowiedzenie umowy to na koncie nie ma, sprawdzałem w mój orange.

Anonim

Nie dotyczy

Umowa na miedź i światłowód jednocześnie

Ta informacja jest bo procesuje się zamówienie na odłączenie usługi. Po stronie systemów źródłowych jest w tej samej sekcji jak podłączenie nowej usługi. Póki jedno się nie zamknie będzie wyrzucać taki komunikat.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Umowa na miedź i światłowód jednocześnie

Aktualizacja tematu.

 

Dzięki uprzejmości osoby z forum kontaktował się ze mną handlowiec, niestety tak samo jak sklep Orange nie może zrealizować dla mnie nowego zamówienia w umowie bezterminowej.

 

Czekam aż obecna umowa dobiegnie końca i będę próbował złożyć nowe zamówienie przez formularz online na stronie Orange.

 

Dam znać około 15 czerwca jak sprawa się ma, czy jak konto będzie już czyste od umów, czy system łyknie nową bez problemów.

Anonim

Nie dotyczy

Umowa na miedź i światłowód jednocześnie

Tylko sklep ma taką bezterminowe i tego się nie przekroczy. Dodam, że nawet jak na 15.06 masz datę odłączenia to procesować to otwarte zamówienie raczej będzie dłużej. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Umowa na miedź i światłowód jednocześnie

@Anonim data działania usługi jest do 13.06, 14.06 będzie już nieaktywna, więc sobie założyłem z 1 dzień przerwy i 15.06 spróbować złożyć zamówienie.

Anonim

Nie dotyczy

Umowa na miedź i światłowód jednocześnie

Tak się domyśliłam, że taka jest u Ciebie data ogłoszenia. Ale zlecenie na jego realizację która będzie tak jak piszesz może kompletować się dłużej. Tak piszę, żebyś w razie co nie był zaskoczony. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Umowa na miedź i światłowód jednocześnie

W ramach aktualizacji tematu.

 

Sprawa zakończyła się tak, że pod adresem został zainstalowany internet w technologii 60 GHz (802.11ad) od lokalnego operatora 😀