Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tragiczny spadek uploadu


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Tragiczny spadek uploadu

Witam,

od roku męczył mnie problem z uploadem bo był on na poziomie 0.20-0.50 Mbps, w końcu wybrałem sie do salonu po nowy router (flyboxa), i aż oczy mi zaświeciły gdy prędkość wysyłania wynosila 25.96, jednak dzisiaj powrót do przeszłości... Ping na poziomie 40, download 25, a upload ~0.30... Mogłby mi ktoś z tym pomóc?

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Tragiczny spadek uploadu

@kafar jakieś statystyki z modemu? Tak w ciemno pomocy szukasz?

Może BTS przeciążony lub sygnał osłab, antenę masz i ustawiona prawidłowo?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Tragiczny spadek uploadu

Mam 2 anteny zewnętrzne... w załączniku dodałem screena danych urządzenia

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Tragiczny spadek uploadu

@kafar na czat Orange porusz ten problem, można zgłoszenie też zrobić, testy na telefonie robiłeś? Jest tak samo żle?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Tragiczny spadek uploadu

@Anonim Tsa... pisząc do nich na czat orange ciągle dostaje gotową formułke: Nie wykrylismy problem z zasięgiem bla bla bla, na telefonie też tak samo. 

Anonim

Nie dotyczy

Tragiczny spadek uploadu

Wychodzi na to że BTS przeciążony, nic z tym nie zrobisz, Operator też chyba nieprędko, patowa sytuacja.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Tragiczny spadek uploadu

Świetnie 🙂 A trzeba było zwijać do innej sieci a nie znowu pchać sie w ten sam syf.

Anonim

Nie dotyczy

Tragiczny spadek uploadu


@kafarnapisał(-a)

Świetnie 🙂 A trzeba było zwijać do innej sieci a nie znowu pchać sie w ten sam syf.


Najpierw się testuje szybkość LTE w danej Lokalizacji, trzeba było od innego Operatora prepaid po LTE przetestować, brać tego co ma szybsze i stabilniejsze LTE, jak na rok umowa to jakoś przemęczysz 😉