Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szybkość łącza


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Szybkość łącza

Witam Serdecznie wszystkich.

Mam światłowód 300 Mbit przez pierwszy tydzień od podłączenia łącze nie schodziło poniżej 300Mbit/s a nawet osiągało 315Mbit/s , 320 Mbit/s natomiast teraz nie przechodzi powyżej 200 Mbit/s wiem że oferta jest do 300 ale łącze zachowuje się jakby limit został przestawiony z 300Mbit/s na równe 200Mbit/s. Czy to normalne w tej sieci mam usługę internetu po raz 1 od orange w UPC jak było do 250Mbit/s to było 250Mbit/s i koniec a tu słabo. Chciałem dopytać czy to norma w Orange i czy da się coś z tym zrobić. 

Pozdrawiam GM

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Szybkość łącza

Ktos tu pisal ze ma lacze 1Gb a mial  800 Mb. To chyba normalne ze nie zawsze jest maksymalny transfer tym bardziej ze piszesz ze jest DO 300 Mb. Predkosc zalezy od wielu czynnikow, od ilosci uzytkownikow. Tak ze kilka rzeczy ma na to wplyw i tego nie przeskoczysz


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Szybkość łącza

@GriMaj Witam naprzód  zmierz na speed test pro i tylko certyfikowane pomiary zrób wtedy zobaczymy jak jest prędkość łącza pamiętaj by podczas testu było wszytko od modemu odłączone po za komputem 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Szybkość łącza


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Szybkość łącza

@GriMaj Cześć. Zanim ferował bym takie tezy to przed wszystkim napisał bym na czacie albo zadzwonił na bok. Doradca przeprowadzi diagnostykę i sprawdzi czy coś się dzieje. Ewentualnie podpowie co można zrobić. Jeśli będzie coś się działo zarejestruje zgłoszenie. 

Pozdrawiam i mam nadzieję, że transfery wrócą do oczekiwanych prędkości.