Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szczęśliwe Godziny - mimo to pobiera z pakietu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 0

Szczęśliwe Godziny - mimo to pobiera z pakietu

Cześć,

 

nigdy wcześniej nie miałem takich problemów, po przedłużeniu umowy 19.10 mam:

 

Wczoraj ok 6.50 zacząłem pobierać ok 26gb danych, skończyłem o 7.50 - dane pobrano mi z pakietu danych mimo szczęśliwych godzin. Oczywiście zrobiłem zgłoszenie i dziś dostaje sms, że wszystko jest w porządku! Cwaniaki w systemie nie dają godziny pobrania danych tylko wpisują sobie godzinę 00;00, albo 8:00 i przypisali mi te dane do 8:00. Mam dowody na to, że pobrałem te dane wcześniej!!!

 

Jakby tego było mało dziś miałem dłuższą rozmowę ze swoją szefową i jak nigdy nie było problemów to patrząc dziś na konto naliczyło mi 22zł za połączenie z nią !! Jeżeli tak dalej pójdzie odstapie od umowy i spadajcie na drzewo....

 

Co robić??!

 

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Szczęśliwe Godziny - mimo to pobiera z pakietu

@finalriot że szczęśliwymi godzinami Orange często tak nalicza. Reklamacja i oczekiwać decyzji. Kilka razy ma NO był poruszany temat.

Co to było za połączenie, że naliczyło 22 PLN. Zakładm, że nie z numeru internetowego, tylko z numeru z pakietem ba połączenia głosowe i rozmowa na numer krajowy.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 0

Szczęśliwe Godziny - mimo to pobiera z pakietu

Oczywiście, że z telefonu komórkowego na telefon komórkowy. Nawet w tym samym mieście...

Anonim

Nie dotyczy

Szczęśliwe Godziny - mimo to pobiera z pakietu

@finalriot  takie problemy są, jak sesja trwa poprzednia, by liczyło z szczęśliwych godzin, trzeba by wystartować nową sesję Danych Mobilnych, system Orange monitoruje sesje użytkownika i jeśli nie ma przerwy to nie zaliczy ci danych co pobierasz w tym czasie, do szczęśliwych godzin.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 0

Szczęśliwe Godziny - mimo to pobiera z pakietu

Kurde skończyłem używać neta ok 22 poprzedniego dnia, wstałem i uruchomiłem pobieranie przed 7.00...

jak niby wystartować z nowa sesją?

 

nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu. Mam nowy ruter, może być powodem?

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Szczęśliwe Godziny - mimo to pobiera z pakietu

@finalriot  nowy czy stary router, to nie powód tego, może telefon czy inny sprzęt korzysta z Danych Mobilnych stale, co do połączeń, to reklamuj jeśli niezgodnie z pakietem cię rozliczono, podobnie do szczęśliwych godzin, na czat Orange, można rejestr sesji Danych Mobilnych dołączyć.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 0

Szczęśliwe Godziny - mimo to pobiera z pakietu

a skąd ten rejestr sesji danych wziąć?

 

Anonim

Nie dotyczy

Szczęśliwe Godziny - mimo to pobiera z pakietu

@finalriot  komputer czy modem/router, system Orange bywa omylny, ale trzeba mieć dowody na błędy, inaczej reklamację odrzucą.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 0

Szczęśliwe Godziny - mimo to pobiera z pakietu

Nie mogę tego niestety znaleźć.

Anonim

Nie dotyczy

Szczęśliwe Godziny - mimo to pobiera z pakietu

@finalriot  modem/router > ustawienia administracyjne, nie mam wglądu w twój sprzęt, ale gro ma rejestr połączeń, lub opcję do włączenia rejestrowania tego.